Overwatch - klačas

Bet tas ir tā vērts, OW taču ir tik laba spēle. Paskaties uz šo topiku, cik daudz kā interesanta te ir :smiley:

“džefs kaplans sēž kamīna priekšā 10h”

bet labi, mani daudzreiz nav jārāj, esmu kārtīgs pilsonis. priekš šīm sarunām ir DM sistēma.

1 Like

Šādi mani nevar ievilināt šajā spēlē :smiley:

apbrīnoju viņa pacietību

tad visi nevar iesaistīties :/

1 Like

Tagad?

Nē, tas jau bija kādu laiku atpakaļ. Laikam 1 - 2 nedēļas pirms tavas reģistrācijas. Viņš Z-svētku vakarā vienkārši 10h nosēdēja kamīna priekšā… klusējot un nekā nedarot

Paldiesins :heart:

Visas sarunas te ļautas, tikai sadaliet tās vairākās tēmās. Piem. Overwatch saspēles, lootboxi, jaunākie video, killstrikes u.tml. Jūs šobrīd šeit mēģināt runāt 10 sarunas vienlaicīgi.

Vai gadījumā tad nesanāks tāds kā spams forumā?

Vai tad spēles nav viena no šī foruma pamat tēmām?

1 Like

Spēles pārklās citas tēmas, kā anime, kosplejs utt. Nav līdzsvara. Ir jāmēģina izveidot vienāda atdeve no dažādām tēmām

1 Like

Tu šobrīd bažies vēl neizveidojis nevienu tēmu, lai rastos līdzsvara problēma, vispirms ir jāsasniedz disbalans. Iespējams priekš tā būs vajadzīgas stipri vairāk tēmu nekā tev pirmajā brīdī šķiet.

2 Likes

Labi līdz ko būs jaunākā informācija vai jautājumi viens otram par spēli veidosim topiku :wink:

1 Like

Mazs update :heart:

Kkas jauns ir?

1 Like

Man update ladejas , cik saprotu blizzardworld vēl mav ,bet tu vari par brīvu iegādāties vienu no jebkuras komandas skiniem , viens skins 100 Leauge punkti un 100punkti maksa 4,99€😂

Kas tad tas ir? Kas vispār ir OW League? Cik zinu, tad tās ir komandas, kas sacenšas savā starpā. Bet ko tur dara šādi punkti?

1 Like

Par tiem puntkeim vari nopirkt vienu no savad milakas komandas skiniem

1 Like

Pēc tam atsūti kuru paņēmi , es nonācu pie secinājuma ka paņemšu vialolent widowmaker , skins ļoti labs