Overwatch - klačas


Vakar sev beidzot nopirku labas austiņas pa diezgan labu cenu

Labak xyperx seriju… bet sis ar labas.

Man vnk jau bija a4 bloody pelīte, tāpēc nopirku šo un tālāk ies a4 spiedpogu plakandēlis

Ar tevi tad vispār nedrīkst spēlēt, vismaz šūterus kur ir recoil… jo šīm pelītēm ir viena nelāga iezīme… un vairums kuri apgalvo, ka neizmanto to, ir vēl leikāki fleitētāji. Protams, nesaku, ka tas ir slikti, bet zinošaki cilvēki, kā es sāk piesargāties. :) ceru, ka šo spēku tu neizmanto!

Nop, esmu no tā cilvēku tipa, kam patīk godīgas spēles, jo nav interesanti, kad esi op un visus šauj nost. Tad zūd visa spēles jēga un sajūtas, kas tiek gūtas spēli spēlējot

Klau nevēlies tagad vienu ātro OW maču? Testa pēc… XD

Ok davai

Nu kāds plāno spēlēt?

Mēs ar @Kadiljaks jau paspējām izspēlēt, bet varu tagad pievienoties

Man ir negaidītas plānu maiņas.
Maybe rīt vai parīt varētu? Šodien ir dažas negaidītas lietas jāizdara.

1 Like

@Kadiljaks @Archy nu tad rītdien uzrausim competitive

Ja esat ar mieru uz vakara pusi. Man rīt viss rīts un diena ir diezgan aizņemta.

1 Like

Tas brīdis, kad tik ļoti daudz spēlē ar D.vu, ka pat klausies dziesmas par viņu xD

Ko domājat par jauno support hero - Moira?

Tikai testa serveros biju sakuma izpelejis, bet skita badass heroes, uzravos uz dazam komandam kur Moira un Mercy, ka rezultata nevareja tas komandas vispar nogazt…

Tik stipri?? Izskatās, ka kādu gaida kārtīgs nerf xD

Vismaz ta šķita… jo pat viens uz vienu nevareju vinu novakt… varbit ne mana, diena…

1 Like

Vai ir laba doma visu šo mēnesi krāt loot boxus, lai zsvētku eventā tos visus atvērtu un dabūt retos skinus?

Vai tad neiet atsevisķi boksi… eventa stilistikā

Tie iet, bet tiem tik mainās izskats. Ne?