Overwatch - klačas

Nu jebkurā gadījumā es konsultēšos ar privāto tech guru, kurš man atradīs un nokomplektēs pc. :smiley:

1 Like

Spēļu pasaulē bieži vien vadošais ir “gribās” nevis “vajag” . Ne velti pastāv tik bagāts premium gaming mantības tirgus.

1 Like


iespējams to jau visi zina, bet ja nu kas

man ir masīvs boner. es gaidīju Talon supportu jau simts gadus. paldies blizzard.

Man gan vairaak tas Reinhardta cinematics patika.

Viņš cīnoties zaudēja aci un pat tam nepievērsa uzmanību ‘-’

Rein short bija labs, jā. Bik asaru izrāva, labi uztaisīts.
Bet man jau ilgu laiku prasījās jauns support character (kā nekā ir 100+ dps) un man patīk lekt uz jaunu tēlu hype vilciena.

100% german power :D tapēc jāvalkā ķiveres, darba drošības pamati :^(

Drīzumā jau būs jaunais support hero - Moira, kas būs Zenyattas Sombras un Symmetras apvienojums… Bet viņa skries pa kaujas lauku kā Naruto :smiley:

Kā pa manam pašlaik, labākais. Uztaisīts pēc visiem varoņu šabloniem, taču pateicoies īsajam metram ir pietiekami dinamisks un aizraujoš.priekš 60 gadus večuka izskatās jauns un sprigans.

Tu ko! Tādā vecumā dzīve tikai sākas

Blizzard reāli klausās savos players.
Visi vēlējās Talon support/Evil support, un lūk mēs tādu esam saņēmuši.
Also ļoti vēlējās, lai viņai ir naruto run, un lūk, tāds viņai tagad arī ir.

I am pretty sure es viņu mainošu, since overwatchā es esmu support mains.

2 Likes

Jā, bet varēja izdomāt arī kko oriģinālāku. Vēlviena aimbot symmetra nav labi xD

Rdit - wh, legit aimbot ir Kareivim 76

Bet viņa šaus no rokas lāzeri, kas tēmēsies tā pat kaa lāzeris simetrai

Un kamēr viņa atņem dzīvību pretiniekiem, viņa dabon dzīvību sev atpakaļ.

Tad sanāk, ka cīņa ar Reaperu viņai būs bezgalīga? :thinking:

Kā lasīju interviju ar Overwath vadītāju, tad viņš izteicās, ka Ana būtu tā counter attack… ja protams visu pareizi sapratu!

GamesBeat: What do you expect to be the counters to Moira? What characters will perform well against her?

Kaplan: With all healers, I think dive is very powerful. Ironically, I think Ana, with the biotic grenade —

BTW:

https://venturebeat.com/2017/11/03/overwatch-lead-jeff-kaplan-on-moira-mercys-troubles-and-fixing-toxicity/

1 Like

Kāds, kurš Blizzconā dabūja iespēju spēlēt ar Moira, pateica ka viņas attack ir jātēmā apmēram tā pat, kā Zarya, un viņa nemaz nedabon atpakaļ tik daudz HP, cik, gan jau mums visiem, ir prātā.


:^0 tik interesanti redzēt bēbjbildītes
bet tad

4 Likes

Solid 5/7

1 Like