Overwatch - klačas

Man ow vairs neiet jo videokarte nolietojusies… doma pirkt jaunu bet tas baigi dārgi snāk un tad vēl arī procis jāpērk :confused:

Jauni ~300€. Protams, atkariigs cik labi.

Nu itkaa norm v-karte + procis kopaa arii ir 300€… bet es nez vai tieshaam vjg…

mīlu šo brīdi no 5:08 - 5:33 :smiley: overwatcham vjdzeetu sataisiit jaunu GM: omnic crisis

1 Like

šodien(vakar) es netīšām upurēju savus komandas biedrus un iekšēji nedaudz nomiru. + tas tika POTG (protams, no otras puses)
but that cool mei skin tho ayyyyyy am i right

1 Like

Nodevējs… ^^

Tā ir tāda stratēģija, upurējot vienu no savējiem tu demonstrē pretiniekam, ka jūs pat varat iztikt bez viena spēlmaņa, lai viņus sasistu. Morāle krītas, uzvara garantēta!

2 Likes

Nu sava loģika arī ir. Pats, reizēm saspēlejoties ar kādu, novēršu pretinieku uzmanību, kamēr lēkāju ākstos un mirstu tikmēr pārējie, ja nav bremzes, paveic pārējo darbiņu.

Kad es biju speeleejis es biju izmantojis strateegjiju ka kameer visi vnk bezjeegaa ciiniijaas uz frontes liinijas es gaaju pa apkaartcelju un centos ienjemt punktu taadeejaadi paarvietojot frontes liiniju tur kur to vajag, jo visi pretinieki uzreiz skrien pie maniim xD

Tas bija smalki izkalkulēts gājiens līdz pēdējam solim
Tikai žēl, ka man slikti ar matemātiku

(video var redzēt to brīdi, kad es saprotu, cik ļoti es nošāvu greizi un mana dvēsele kļuva par rozīni)

Mans vakardienas veikums… nekā īpaša, taču es palīdzēju gūt pārsvaru… (pati pieticība)

1 Like

Ieteikums, nečakarēties un ar to pašu fraps ierakstīt un tad var darīties ko gribi - ātrāk un labāk.

Nu, tākā man nodega barošanas bloks 400V un nācās aizvietot ar veco 300V, negribu pārāk noslogot pc kamēr jaunu neesmu iegādājies…

Kādu pirksi?

Vēl neesmu skatījies, bet visdrīzāk kādu jaudīgu ar liquid cooling system, jo plānoju likt iekšā arī jaunu grafikas karti un tādā gadījumā vajadzēs jaunu mātesplati, procesoru. Ugh kādas galvassāpes… ceru to visu dabūt pa 600€ max, lai no algas paliek vēl mēnesi nodzīvot… :smile:

Par 600e plaano dabūt tik jaudīgu kompi? Procis ar videokarti jau 300 - 400 e maksaa :smiley:

Ja tev tas izdodas, izveido tēmu, lai mēs pārējie arī varam par tādām naudām salikt aparātu. :grin:

Es pat teiktu, procesors 200EUR, videokarte 400EUR, lai to varētu pieskaitīt pie “jaudīgā” ešelona.

Zinot to, ka viss tik dārgi rodas jautājums - ‘‘Vai vajag?’’

procis + mātesplate + videokarte = (+/-)400€
200€ paliek barošanas blokam
negrasos pirkt highend, pietiek, lai var bez lagiem pavilkt jau to ko spēlēju.
Neesmu AAA spēļu fans.

Ja negrasies nodarboties ar overclocking, tad nevajadziga naudas izlietošana. Laba tower tipa dzese bus pietiekami.