Overwatch fandom

Ļoti labi nobeidzu sezonas - divas uzvaras comp. ^^

Pie tam spēlēju meklējot grupu - principā tam ir ļoti laba priekšrocība grupām, katrs, kas iestājas grupā, zina savu lomu, ja izvēlējies tanku - tad spēlēsi ar pa viņu, ja esi felksibls - tad lū’dzu pielāgojies spēlēm, dps - maitā pretiniekiem dzīvi. Un tav mūžīgo - NU LŪDZU NOMAINI UZ TANKU. Nē!! Iepūt man kastaņetēs - man patīk jopta hanzo un neko nepadarīsi man.

Grupu meklēšana kā pa manam tiešām veiksmīgs un noderīgs jaunieviesums. Un jā - Jaunais Horizon tiešām atšķiras, it kā niansēs, bet viņas ir pietiekami nozīmīgas.

1 Like

Tas moments , kad māsai atsāj nopirkt zelta ieroci un tu nezini kuru viņa izvēlēsies :joy::joy: es ceru ka ne winstonam .

2 Likes

es sev Anai nopirku gold weap :3

1 Like


yall… es zinu, ka jokoju par kāmju bumbu, bet jaunais varonis???

1 Like

izskatas pietiekami launs lai es ar vinu macitos spelet :stuck_out_tongue:

Ak, Jeff… Kāpēc?!

Mana māsa arī nopirka Anai :grinning::grinning::grinning::grinning:

1 Like

Man nez kāpēc tā kāmja seja atgādina Jeffa seju :D

Man ļoti NEpatīk

2 Likes

Nosaukumu varēja labāku izdomāt. Piemēram BAMster

2 Likes

Pa savam tiešām interesanti izspēlēts… daudzi domāja ka Hamonds ir vēlviens gorilla, taču tas ir kāmis… pašlaik nezinu, ko domāt… vot nopietni… ļoti neprasts gameplau izskatās ar viņu būs un… hvz, ja iepriekšējosv aroņu radās nojausma, kas un kā… tad šis…

Sveiks PTR servei - sen neesam redzējušies un tagad ilgi būsim kopā.

Bet to, ka vajadzēju kaut kādu tanku, tas ir fakts.

1 Like

Vakardien nedaudz patestēju, nedaudz paskatījos, kā profesionāli spēlētāji viņu izmanto, un man ir jauktas izjūtas.

Viena lieta gan ir skaidra: priekšā ceļš bruģēts ar nerfiem.

1 Like

Labākais kas ir noticis spēlē!

Mēs tā arī bijām domājuši par Brigitu, bet nu… viņa tika atstāta tāda kāda viņa ir

Hmmm, ar kuru varoni gan šipot šo kāmi? :D

Nē, Mārtiņ.

Negribu būt rupjš… taču kāmim pašam pa sevi ir viena problēma - izmērs. Viņu var uzvilkt virsū kā šāsliku. Protams, ja pieslēdzam robotu… fu fu fu, negribu pat domāt, bet noteikti tiks izdomāts.

Par pašu varoni, cik nu vakar paspēlēju - viņs ir kaut kas tuvu off tankam, taču ne īsti tas… pēc idejas viņa galvenais uzdevums būtu cauraut pretinieku pozīcijas, kā arī nokļūt pretinieku aizmugurē un tur postažu veikt, it īpaši supp vidū - tie nespēs viņa priekšā nostāvēt. Diemžēl spēlēju nolimits - tāpēc bija grūti spriest kopumā. Tāpat esošo mazuli var ātri sašķelt, viņa super gigantiskais plus, ātrā manevrēšana un trose, ar kuras palīdzību viņš var pāršūpoties pāri un ieņemt lielu ātrumu pie tam. Vakar novēru, ka daudzi tā dara - pie’'kēdējas payloadam un riņķo tam apkārt, neļaujot ienākt iekšā. Tāpat viņu izmetamās granātas (ult) - viegli iznīcināmas tāču, izmetot pareizajā vietā - visi mazie hp, mirst momentāli. Tāpēc gala rezultātā punkts vai payload var tiktieņēmts momentāli. Tā pati tracer ja varēja noturēt un mesties turp atpakaļ kavējot laiku, ar šīm mīnām, viņai tas būs reizes grūtāk.

Un jā - pēc idejas jau sen bija visas norādes, pa to, ka tas nav pērtiķis, bet cits dzīvnieks, tikai kaut kā retais tam sāka ticēt.

1 Like

Es neko nesaku bet Torbjornam arī izmērs nav tas lielākais…

1 Like

Labs storys

par torb rework…

1 Like