Overwatch fandom

:( mfw ir tikai skolotājs krievu standarta vietā

6 Likes

sapratu, ka nevaru dažus varoņus vispār paspēlēt ar p&k, muskuļu atmiņa neļaujas pie jaunām kontrolēm :D
tādēļ reizēm sanāk aši grābt pēc kontroliera lai spēlētu moiru/etc. un pēc tam ķerties pie peles priekš, piemēram, lucio :D

1 Like


Ja jau ta jau… :smile:

6 Likes

Pamēģini DM modā. :wink:

1 Like

Challenge accepted!

2 Likes

Lūdzu uztaisi stream, jo es 100% to gribētu redzēt. :smiley:

1 Like

Stream nesanāks… dators nav tāds zvērs (lai gan varētu pamēģināt :thinking:), bet video būs.

Tikko noskatījos video, kur Jeff pieminēja ka par gold punktiem drīz varēs nopirkt arī ko citu - interesting

Ko gan vēl varēs nopirkt? Zelta kurpes? XD

(Bet šī doma man iepatikās :thinking: )

Iespējams, ka varētu uz varoņa uzlikt sprejus

1 Like

image

This is what we need .

Inception mode ON!

Veči jūs esat superīgi. XD

12km kājām uz tuvāko gamestop, lai nopirktu šo…
Worth it :D

5 Likes

Audzē kolekciju?

Biju meklējis OW uzlīmes vai vsp uzlīmes, bet tur nebija, tāpēc paņēmu vismaz figūriņu

Galvenais jautājums - kas tur bija iekšā?

Rīperis

OW jauns apdeits! Ko domājat?

1 Like

Spēlēt ar Symmetru ir nepierodoši. Kā arī nedabūju paspēlēt kosmiskās stacijas karti, man apnika gaidīt. Un tā jaunā vērtēšanas sistēma… par agri lai spriestu.

1 Like

Vērtēšanas sistēma… redzēsim, kā viņa sevi parādīs nākotnē, pagaidām vien interesanta fīča.
Simetras jaunais veidols protams būs jāpierod - vēl kaitinošāka tiešām būs, jo savus brīnumtehniskos mēslus viņa tagad var mētās visur kur vien var un to iznīcināt būs samērā sarežģīti dēļ atrašanās vietām.

Guru meklēšana manu prāt ir tiešām labs jaunievedums, var iestatīt vai nu noteiktu kārtību aka 2-2-2 (kas visbiežāk ar sastopas) vai sastādīt savādāk grupu. Gribi ātrāk nogrindot lootbox - lūdzu, vari savākt cilvēkus un aiziet. Samērā noderīga lieta.

1 Like