Overlord IV - pārsteidzoši vēl projām viena no labākajām isekai sērijām

Ar jau iznākušām 8 epizodēm Overlord ceturtā sezona tuvojas beigām un ar pārsteigumu konstatēju, ka šis ir viens no retajiem isekai, ko es vispār skatos. Kur nu vēl vairāk, šī jau ir ceturtā sezona! Šis tiešām varētu būt mans top isekai.

Ja mēs ignorējam ķirzaku arku, seriālam tiešām sanāk uzturēt dinamiku un varoņu attīstību. Fantāzija, ka tu pārcelies uz jaunu pasauli ar maksimālā līmeņa ģildi un tās dārgumiem, nevis kā nezinošs bezpajumtnieks, jau ir saistoša. Salīdzinājumā ar to nav diezko interesanti redzēt kā kārtējais isekai varonis pārceļo uz jaunu pasauli neko nezinot ,sāk pa to klaiņot ubagojot un paralēli vācot sev kopā vergu harēmu.

Jā, šī seriāla galvenais varonis ir pa lielam dievs, kas nolaidies uz mirstīgo zemes, taču viņš mēģina “fake till you make it” izdzīvot šajā pasaulē. Galvenais konflikts šeit tiešām ir galvenajam varonim pret visu pasauli ar tās dažādajiem varoņiem un valstīm. Palielam tas ir sakarīgākais konflikts kāds var būt gandrīz dievībai.

2 Likes

Un to tu nosauc par labāko Isekai :D

1 Like

Nē, es to salīdzinu, teiksim, ar Rising of the Shield Hero.

Es atzīšos, ka esmu grāmatnīcā skatījies uz Overlord grāmatām, bet seriālu neesmu domājis turpināt. Sen, sen atpakaļ, pirmo sezonu iesāku, bet likās meh.

Nē nu, nekāds top seriāls tas nav, bet priekš isekai sakarīgi.

Labs “starta” šovs, ar kuru sākt, vai arī, ja baigi gribās popkornu pagrauzt. Citādāk tur nekā izcila nav.