Over Bleed / Gekiryuuchi / 激流血 . 👊


Over Bleed / Gekiryuuchi / 激流血~OVER BLEED~

Mangas autora un mākslinieka apvienība: 28round - kura sastāv no mākslinieka Joong-Ki Park un māklsinieka/autora Sang Young Jun.
Žanrs: Action, Drama, Martial Arts, School, Psychological, Seinen.
Garums: 3 sējumi jeb 25 nodaļas.
Izdošanas datums: 06.07.2007. - 17.10.2018.

Kei ir vienkāršs vidusskolnieks, kura dzīve nav tā tīkamākā. Skolā viņš tiek iekaustīts un aprunāts. Klasesbiedriem par viņu vienalga un arī viņa vecākiem.
Kādu dienu viņa bērnības draugs Akira ierosina izdarīt kopīgu pašnāvību. Kei piekrīt, bet tomēr Kei izdzīvo un Akira nē, laigan Akiras līķis nav atrasts.
Pāris mēneši ir pagājuši un Kei mocības turpinās un kādā no tām dienām viņš uzzina par interneta adresi overbleed, kurā ir redzams viņa pašnāvības mēģinājuma video. Papētot tuvāk adresi arī ir redzami vairāki ielu cīņu video.
Kādā brīdī Kei uzmanību pievērš kāds cīkstonis “Bunen”. Izskata un sacītā dēļ Kei domā, ka tas ir Akira. Tad nu Kei izlemj satikt viņu, izaicinot viņu uz cīņu. Bet Bunens neierodas, lai cik reizes Kei viņu izaicinātu.
Lai tiktu līdz Bunenam, Kei nākas cīnīties ar ik vienu pretī nākošo cīkstoni un to ir daudz. Bet Kei ir vienalga, viņš darīs visu, lai tiktu līdz Bunenam, viņš nepadosies, viņš ir gatavs cīnīties līdz pat nāvei.

Pāris kadri no mangas:

1




2.



3.





Stāsts sākas jau labi un baigi ierauj tajā visā. Bet pa vidu un beigām sāk palikt nedaudz garlaicīgi vai jeb vienmuļi, laigan otro reiz lasot tās vietas nelikās vairs tik vienmuļas.
Beigas diemžēl nav tik episkas kā bija gaidīts. Gaidītais notiek, bet ne pietiekami episki, un šis tas liekas bišk sviestaini. Laigan otro reiz pārlasot vairāk saprotu un spēju samierināties ar beigām, bet tik un tā, pēc manām domām, ne tās labākās beigas.

Tēli pa lielam tīkami un interesanti. Vizuāli arī forši.

Vizuāli very nice manga, gan tēli forši, gan cīņas ir ļoti patīkami izveidotas un parādītas. Nekādu iebildumu tajā.

p.s. Šo mangu iesaka Holyland faniem, laikam jau ka ielu cīņu dēļ.

7 Likes

Wouw… art style ir tik foršs un patīkams :relaxed: Sasodīts šitā man aptrūksies laiks izlasīt ko esi ieteicis XD

1 Like

Man jau likās, ka Tu ātri vien visas mangas izlasi ;o … laigan arī liekas, ka noteikti esi jau par kādu ieteiktu sen aizmirsusi, tik nezinu vai par kuru :sweat_smile:

Ye lasu es ātri tad kad ir brīvs laiks :D Jo parasti man patīk ņemt un visu izlasīt uzreiz :D Un jep… es esmu par daudzām aizmirsusi labi ka šeit var likt bookmarkus savādāk būtu traki :D

1 Like

Nu tad mēģini par šo neaizmirst ;d

Deļ tā eksistē bookmarki :D Kuri man krājas :D

2 Likes

same xD

Atklājās noslēpums par to, kurš lieto forumā grāmatzīmes.