Osu!

Es nez, bet tā izskatās, ka tu pat vari mierīgi tikt tālāk bez šīm spēlēt jo roushe nespēlē, kā arī MrSariuss iespējams nevarēs spēlēt tālāk ;D

es biju aizmirsusi uzlikt modinātāju šodien un nogulēju spēli, ugh
kapēc roushe nespēlē?

viņam negribas spēlēt tournamentā ;D Nu reāli vajadzētu jums abiem ar lietuvieti izspēlēt un viss chill ^^ Es saprotu ka tev jāstrādā, jāguļ un citas lietas, so no hard feelings ^^

Kādam ir velme uzspēlēt? (Apmēram 20-30 min)

Man tagad ir vēlme :smiley:

Kāds vēlas uzspēlēt? ^^

Kādam ir velme uzspēlēt tagad?

Anyone wants to play? :^)

Izskatās ka osu mānija šim forumam ir pagājusi :smiley:

Ir vērts spēlēt?

Yup, būs jautri ja patīk ritmiskas spēles.
Atrodi dziesmas kas tev patīk un izbaudi tos līmeņus.

1 Like

Sveiki cilvēki! Gribēju jums uzjautāt cik jūs ilgi spelējat Osu! Kā arī kādi jums ir pp. Pati es nesen sāku spēlēt, man tikai ir 167 pp. Un es uztaisīju Discort čatu priekš Osu! Spelētājiem. Varēsim mēs te runāt par spēli, betmap’iem, skinim un par citam ar šo speli nesaistītām lietām. Discort’s " https://discord.gg/MdjfJj "

Mums jau bija Osu topiks.

Bet, Osu es spēlēju jau 4 gadus, ar daudz biežiem pārtraukumiem.
Mans pp ir 850, un skatoties rankus, esmu 555. labākais latvijas spēlētājs, which isn’t much.

Speleju jau tris gadu bet ari ar leiliem partraukumiem …ja atliek laika ka saka :slight_smile:
unn pp man ir …318

Marta pēdējos laikos ir neaktīva, so basicly topic var skaitīt par mirušo. :3:

1 Like

Vienu laiku, ka jau visas jaunas lietas, OSU bija ļoti populārs, pat es tiku ievilkts tajā visā… bet ātri apnika… kautkā. Bet spēle laba… laikam. Priekš kafijas pauzēm darbā.

2 Likes

Esmu izmēģinājis OSU, nav ne vainas. Spēle ļoti atgādina mūzikas instrumenta parodiju, kas ir sagaidāms no ritma spēlēm. Nesajutu ne viss mazāko vēlmi ieguldīt laiku spēlē, lai gan spēlēšanā veicās visai labi.

Man visu laiku ir doma pamēģināt šo uzspēlēt, bet tad es saprotu to, cik daudz es jau citas spēles iesāku spēlēt :sweat_smile:

I suck at rhythm games. XD