d6.lv | Facebook | Twitter | Youtube | Draugiem.lv | Ziedojumi

Osu!

video-spēles

(Matīss) #482

Seit vienigais ko varu savainot ir savu bremzigo pc nevis ka jungla parejos speletajus :smiley: im too strong for my own good :smiley:

Welp… par mani labāks tu noteikti esi šajā spēlē :smiley:

(Matīss) #484

Kas to lai zin, kadu vakaru varam saspelet multi un paskatities :stuck_out_tongue:

Varētu :smiley: Bet dude… tici man tu spēlē labāk par mani :smiley: Es jau to spēli sen neesmu spēlējusi :smiley:

(Matīss) #486

Nekas sovakar un rit visu dienu vari treneties, mans visticamak labakaja gadijuma rit pec meginajums kadu h paspelesies un tad tikai varbut tresdien bus laiks, taka pietiekosi daudz tev laika atsvaidzinat zinasanas :smiley:

Es esmu cilvēks kas osu spēlē tikai ar citiem :smiley: Kad es esmu viena tad man labāk patīk uzspēlēt osu mania :smiley:

(Matīss) #488

Nekas nekas trenejies lai man interesantak ar kadu sava limena speletaju padzivoties :smiley: savadak ar parejiem spelet lielaka jega ir ta ka dabunu jaunas interesantas dziesmas :smiley: viniem ar mani atkal vnk garlaicigi :smiley:

(Arvis) #489

A man nesanāk vairs kā agrāk ;D
Paņēmu tableti, it kā esmu piešāvies, bet ne vienmēr spēlēju komfortabli ar viņu, ir labās dienas, bet pārsvarāi ir sliktās :smiley:

(Matīss) #490

Tatad nedagalam esi piesavies :smiley:

(Matīss) #491

Tatad pro spelmani ka ir, atbilstosi varu izpildities nospeletajam laikam vai pie tada stundu daudzuma vajadzetu but labak? :smiley:

Tev būs interesanti mani vinnēt :smiley:

(Matīss) #493

Bez cinas tas naf interesanti :stuck_out_tongue: :smiley:

Kas to lai zina kā mēs katrs spēlējam :smiley:

(Matīss) #495

Tu pate teici ka es kipa labak spelejot, uzticos tam ko saki :stuck_out_tongue: :smiley:

(Arvis) #496

Jo vairāk spēlēsi jo labāk būs ;D
Centies spēlēt uz savu maximumu, tā lai jāspēlē uz C, B utt. Jo ļembājot Easy un Normal nekur tālu netiksi ;D Pārēj cik ātri vari uz Hard, pat ja nevari iziet, tad uz Insane utt.

Nice miss.

(Arvis) #497

Nice Miss!

(Marta) #498

es tiešām neesmu fans tām dziesmām, so thanks. Kā tās mapes var izskatīties labas. OK. ok.

(Marta) #499

cancer

Jap… skatoties pēc taviem s var spriest ka es sliktāk spēlēju :smiley:

(Matīss) #501

ta man izskatijas tresdien dziesmu liste, tagad ir bik labaka :smiley: