Osu!

Kas to lai zin, kadu vakaru varam saspelet multi un paskatities :stuck_out_tongue:

Varētu :smiley: Bet dude… tici man tu spēlē labāk par mani :smiley: Es jau to spēli sen neesmu spēlējusi :smiley:

Nekas sovakar un rit visu dienu vari treneties, mans visticamak labakaja gadijuma rit pec meginajums kadu h paspelesies un tad tikai varbut tresdien bus laiks, taka pietiekosi daudz tev laika atsvaidzinat zinasanas :smiley:

Es esmu cilvēks kas osu spēlē tikai ar citiem :smiley: Kad es esmu viena tad man labāk patīk uzspēlēt osu mania :smiley:

Nekas nekas trenejies lai man interesantak ar kadu sava limena speletaju padzivoties :smiley: savadak ar parejiem spelet lielaka jega ir ta ka dabunu jaunas interesantas dziesmas :smiley: viniem ar mani atkal vnk garlaicigi :smiley:

A man nesanāk vairs kā agrāk ;D
Paņēmu tableti, it kā esmu piešāvies, bet ne vienmēr spēlēju komfortabli ar viņu, ir labās dienas, bet pārsvarāi ir sliktās :smiley:

Tatad nedagalam esi piesavies :smiley:

Tatad pro spelmani ka ir, atbilstosi varu izpildities nospeletajam laikam vai pie tada stundu daudzuma vajadzetu but labak? :smiley:

Tev būs interesanti mani vinnēt :smiley:

Bez cinas tas naf interesanti :stuck_out_tongue: :smiley:

Kas to lai zina kā mēs katrs spēlējam :smiley:

Tu pate teici ka es kipa labak spelejot, uzticos tam ko saki :stuck_out_tongue: :smiley:

Jo vairāk spēlēsi jo labāk būs ;D
Centies spēlēt uz savu maximumu, tā lai jāspēlē uz C, B utt. Jo ļembājot Easy un Normal nekur tālu netiksi ;D Pārēj cik ātri vari uz Hard, pat ja nevari iziet, tad uz Insane utt.


Nice miss.

Nice Miss!

es tiešām neesmu fans tām dziesmām, so thanks. Kā tās mapes var izskatīties labas. OK. ok.

cancer

Jap… skatoties pēc taviem s var spriest ka es sliktāk spēlēju :smiley:


ta man izskatijas tresdien dziesmu liste, tagad ir bik labaka :D

Owwwww… velns :smiley: es zaudēšu pa sauso :smiley:

Da nebus tik traki, sac sodien patreneties un bus ok, tapat tev tur cuhnya naf neka ko citu darit :smiley: