One piece

http://kissanime.to/Anime/One-Piece
One Piece (Sub)
Other name: ワンピース

Genres: Action, Adventure, Comedy, Drama, Fantasy, Shounen, Super Power

Status: Ongoing Views: 105,553,263 Bookmark

Summary:

Gol D. Roger was known as the Pirate King, the strongest and most infamous being to have sailed the Grand Line. The capture and death of Roger by the World Government brought a change throughout the world. His last words before his death revealed the location of the greatest treasure in the world, One Piece. It was this revelation that brought about the Grand Age of Pirates, men who dreamed of finding One Piece (which promises an unlimited amount of riches and fame), and quite possibly the most coveted of titles for the person who found it, the title of the Pirate King.

Enter Monkey D. Luffy, a 17-year-old boy that defies your standard definition of a pirate. Rather than the popular persona of a wicked, hardened, toothless pirate who ransacks villages for fun, Luffy’s reason for being a pirate is one of pure wonder; the thought of an exciting adventure and meeting new and intriguing people, along with finding One Piece, are his reasons of becoming a pirate. Following in the footsteps of his childhood hero, Luffy and his crew travel across the Grand Line, experiencing crazy adventures, unveiling dark mysteries and battling strong enemies, all in order to reach One Piece.

Nyam tikko panacu on-going epizodes. Nu tad izklastisu savas domas par vinu :smiley:
Nyam saksu ar to ka stasts ir nezeligi stiepts garuma, it ipasi iepazistinasana ar ar sakuma straw hat crew. Pirtmas 100 epas butu iespejams iespiest 20 epas kas butu jau nedaudz par daudz prieks ta satura. Pielauju ka izstiepta ieevada del daudzi dropo so anime. Ja tiek pari pirmajam 100 epam tad jau paliek interesantak.
Bet pasa butiba stasts ir samera interesants. Daudz interesantu piedzivojumu,kuriozu momentu un skumju ainu las padara so stastu interesantu un saistosu mana skatijuma.
Varonu izaugsme naf diezko liela pirmajas 600 epas bet pec tam sadu tadu izaugsmi var manit. Daleji var izskaidrot ar to ka jau pasa sakuma vini bija to owerpowered. Un stastam turpinoties power gap samazinajas un tad ari sakas pamanama varonu augsana gan fiziski gan mentali.
Kopsumma skatams gabals un paliek interesanti ja tiek pari pirmajam 100 epam.

2 Likes

Sērija kuru vēl turpinās ongoing skatīties mūsu pēcnācēji.

Kā gan man patīk šie garo sēriju izteicieni. :D Pēc pirmajām 34 stundām seriāls paliek interesants.

Nu es pielauju ka tik tragiski nebus bet ongoing vins varetu but vel kadu laicinu jo pie 700 epas bija tikusi pari pusei no cela :smiley:
Nu man palika interesanti pec 100 epas, varbut kadan citam bus interesanti pec pirmas epas :stuck_out_tongue: :smiley:

Nū kopumā līdz netika pie grand line, kopumā tā/tā - nekas īpaši lielisks un slikts arī nav. Usopa iepazīstināšana vispār nepatika (Pie tās pirmo reizi nodropoju, bet māsa turpināja skatīties, pēc tam, kad viņa skatījās krokodīla arku, parādijās interese, jo izskatijās daudz labāk un tad atsāku). Zorro bīja labs. No Nami arkas ļoti interesanti protams palika, kad nonāca pie lielajām cīņām, tas pats ar Sanji.

Kopumā jau protams vilkts garumā, bet tas jau loģiski, šis ir garais shounens! Pirmā puse šķiet tiešām vilkta, bet nu pārāk saspiest tur arī nebūtu bījis tas manuprāt. One Piece ir viens no tiem, kam vilkt garumā kaut kā tomēr sanāk, visā savā anime garumā. Visinteresantāk man personīgi palika pie krokodīla arkas, pēc tā jau tiešām ātri un labi gāja skatīšanās.

Nesen pats arī bīju no holda noņēmis un noskatījies doflamingo arku, tomēr ir forši šādu skatīties, bet man personīgi - tikai maratona nevis pa epizodei nedēļā.

1 Like

vot tiesi ta piekritu ar to stiepsanu garuma viniem tas sanak un kpc man one piece patik visvairak no garajiem shounen tur nav fucking filleru :slight_smile: protams bija vietas kur tikaq iebiditi mazie filleri ka piemeram ace arka kur tas fillers reali izbesija
bet tgt jauna arak solas but loti interesanta :smiley:

@Mr_Bunny ja nemaldos ap 100 epu vini ari nokluva grand line… bet nya usopp pats par sevi tads kuriozs char tai anime it seviski ar savu garo degunu :smiley: zoro ir stiligs bet vina virziena izjuta vnk iesparda :smiley: nami liela cina bij laba, stiligi izskatijas kad luffy izmantoja arlonga zoklus pret vinu pasu :smiley: bet luffy pats par sevi ir prikoligs char ar labakajam odejam :smiley:
Sava zina piekritu bet tur bija pietiekosi ko vareja saspiest kas nebutu ipasi izmainijis skatisanas prieku… ju man tas pats pec dinazauru salas crock arka epas saka lidot :smiley:
Protams ir forsak skatities kad ir visas epas un naf jagaida…
@DarKray ir filleri bet naf tik daudz ka citos garajos gabalos… juuu ta pilseta uz zilona muguras liekas prikoliga ideja kas varetu but tiesam laba :smiley:

OP ir tiešam lieliska anime. Nepatīk ka ļoti velk, bet labāk tā, neka fillerus ik pec 3 serijam.
Ja godīgi manga pat labāka, neka anime. Un ja, es parasti gadu gaidu un tad visu uzreiz noskatos :smiley:

i feel uncomfortable