OMAGAH Texhnolyze so gud and that's a fact

I’m back at it again!
Time to make a small review about my favorite show.
Texhnolyze


Žandrs - Action, Sci-Fi, Psychological, Drama
Studija - Madhouse (In their prime)
Apraksts - Pamata notikumi notiek man-made pazemes pilsētā Lux (pilsēta jau ir uz sabrukuma stadijas, dēļ rekonstrukciju jeb remontdarbu trūkuma, kā arī dēļ cilvēku vienaldzības). Gadu gaita cilvēki sāka saukat Lux, kā vienkārši “Pilsēta” ar domu, ka tā ir dzīva būtne, ar prātu un savu gribu. Kā arī par iespēju pārvaldīt “Pilsētu” cīnās 3 grupējumi.
Organo- krimināls grupējums, kas pārvalda par visiem Texhnolyze (kibernētiskām daļām)
Salvation Union- grupējums, kas cenšas izbojāt Organo plānus.
Racan- jauniešu grupējums ar kibernētiskām ķermeņa daļām jeb Texhnolyzes, kas izmanto tās, lai gūtu to ko viņi vēlas.
Stāsts seko Ichise, kas pilsētā Lux ir basically underground figher. Vienu dienu cīņu rīkotājs paliek dusmīgs uz viņu, un tā rezultātā Ichise pazaudē roku un kāju. Uz nāve līnijas viņš tiek izglābts by scientist, kas izmantoja viņu, kā pētījuma objektu jaunākā tipa Texhnolyze. Iegūstot šo jaunos spēkus Ichise iestājas grupējumā Organo un tiek ievilkts karā par pilsētas teritoriālo kontroli, tajā pašā laikā viņš arī iepazīstās ar meiteni vārdā Ran.
Kopā viņi drīz saprot, ka Lux atrodas uz kara un sabrukuma robežas un ka viņi, iespējams, ir vienīgie, kas var izglābt šo pilsētu.
Characters -

Ichise
showposter
Bārenis, kas ir ļoti kluss, un praktiski vienīgās reizes, kad viņš runā ir tad kad viņam uzdod jautājumu.

Ran


Noslēpumaina meitene, kas spēj pareģot aptuveno nākotni. Palīdz Ichise viņa grūtākajos brīžos.

Eriko
unnamed
Zinātniece, kas izglāba Ichise. Neinteresē cilvēki, galvenais viņas mērķis ir panākt ideālo Texhnolyze izveidi.

Oonishi
2eea158357ebd6264e5b4d75ae7f46b8
Organo grupējuma līderis.

Shinji
ShinjiP
Racan grupējuma līderis.

Kimata
2719ee59-b4d7-4095-9ba1-dac816b135ac
Salvation Union grupējuma līderis.

Yoshii
210019
Nāca no virszemes pilsētas, jo interesē, kā strādā pati pilsēta Lux , kā arī tās iemitnieku emocijas.

Mūzika - samēra unique and atmospheric music. Takā tas nav conversation driven show, background ost ļoti labi saklausāms.
OST Playlist-https://www.youtube.com/playlist?list=PLgmm1nWdMQdzxEs8M4Zua9dBG2VMuLRYJ

Personal favorites-

Comments - Darbs ir ļoti slow pace, no talk. Balstīts uz adult publiku hella dark. Biju ieteicis pāris paziņām, kas skatās anime, neviens tā arī nenoskatījās līdz galam(work not for everyone). Dēļ tā ka tur ir maz sarunu utt., daudz vietās tev vjg iedziļināties sīkākajās detaļās (music, character facial expressions, places), lai nonāktu līdz kkādam conclusion. Story is a bit complicated, takā ne viss tiek izskaidrots, un daudz ko pats skatītais izdomā no tā ko viņš redz (alot of questions will come to your mind and u’ll have to find answers by yourself most of the time), takā ja gribas kko saprast nāksies skatīt vairākas reizes. Dēļ tā, ka šovs ir slow pace, vēlams skatīt, tad kad apniks fast face šovi, lai gūtu best experience out of it, otherwise u might drop it or just won’t enjoy it (Personally man pacings patika, nekas nav pret slow pacing šoviem). Iesaku visiem Psychological fanbojiem, I would even say it’s a must watch for people who like psychological stuff.

MAL Link- Texhnolyze - MyAnimeList.net

4 Likes

ehh laiki kad zale bija zalaka un anime labaki…

1 Like

I’m curious. Noteikti noskatīšos

2 Likes

Šis seriāls ir man aizķēries prātā. Tolaik skatījos seriālus kā pagadās, nelasīju atsauksmes un ieteikumus. Šo seriālu sanāca uziet nejauši un tas atstāja iespaidu. Pirms tam nebiju saskāries ar kaut ko tik murgainu. Ne līdz galam sliktā nozīmē. Stāsts tiek pasniegts lēni un tā notikumu ir tumši. Tā rezultātā rodas interesanta atmosfēra.

Atceros kad skatījos šo darbu man tas nepatika, jo bija pārāk depresīvs. :D Tagad gan negribas saukt par sliktu kaut ko kas man tik ilgi ieķērās atmiņā.

1 Like