Nightcore fandom

Es nekad nesaprotu vai nightcore fandomā var likt arī nightstep dzesmas… jo kā ļoti nemuzikāls cilvēks, man liekas, ka būtība īsti nemainās. nightstep ir tikai tāds mierīgāks xD )

1 Like
2 Likes
3 Likes
1 Like

Hey, um… Pats vairs īsti neklausos Nightcore, bet pa reizei uztaisu kādu video. Varat iečekot channel :stuck_out_tongue:
Top video ir 1,1Mil views :wink:

1 Like

ūu~
vai tu pats taisi nighcore, vai arī tu taisi videoklipus izmantojot citu nightcore?

Tas nav grūti uztaisīt. Es paņemu dziesmu un tad uztaisu nightcore versiju. Grūtākais ir uztaisīt pašu video, jo tas aizņem laiku.

ūūu~ wow!
Atklājas, ka es ļoti bieži esmu klausījusies tavu nightcore! :smile:
Tev ļoti labi sanāk. Itkā nightcore ir viegli uztaisīt, bet tāpat youtubē eksistē nightcore kuri nav tik kvalitatīvi… tā kā tas laikam ir kā kuram… :sweat_smile:
riktīgi nice!

Ja? Tas ir cool. :smiley:
Ko Tu esi klausījusies?

jā!
Esmu klausījusies tavus nightcore mix
(es ļoti reti klausos individuālas dziesmas kopumā… parasti vai tie ir playlisti, mix vai arī youtube automātiskā atskaņošans :smile: )
Bet no individuālām dziesmām esmu ļoti klausījusies šo.

2 Likes
1 Like

tikai šodien uzzināju, ka oriģinālā ir eirovīzijas dziesma :sweat_smile:

Parasti nightcore neklausos, jo man vairāk tas saistās ar aizdomīgas kvalitātes dziesmām, kurās mainīta vokāla tonis, lai tas pēc iespējas vairāk izklausītos pēc burunduka :joy:
Uzskrēju šim skatoteis, ekhem, interesantus AMV. Tīri labi izklausās :sweat_smile:

3 Likes
2 Likes