Nightcore fandom

kolekcija

(kristiana) #122

(kristiana) #123

(kristiana) #124

Es nekad nesaprotu vai nightcore fandomā var likt arī nightstep dzesmas… jo kā ļoti nemuzikāls cilvēks, man liekas, ka būtība īsti nemainās. nightstep ir tikai tāds mierīgāks xD )

(Undertaker Shinigami) #126

(kristiana) #127

(Ernests) #128

Hey, um… Pats vairs īsti neklausos Nightcore, bet pa reizei uztaisu kādu video. Varat iečekot channel :stuck_out_tongue:
Top video ir 1,1Mil views :wink:

(kristiana) #129

ūu~
vai tu pats taisi nighcore, vai arī tu taisi videoklipus izmantojot citu nightcore?

(Ernests) #130

Tas nav grūti uztaisīt. Es paņemu dziesmu un tad uztaisu nightcore versiju. Grūtākais ir uztaisīt pašu video, jo tas aizņem laiku.

(kristiana) #131

ūūu~ wow!
Atklājas, ka es ļoti bieži esmu klausījusies tavu nightcore! :smile:
Tev ļoti labi sanāk. Itkā nightcore ir viegli uztaisīt, bet tāpat youtubē eksistē nightcore kuri nav tik kvalitatīvi… tā kā tas laikam ir kā kuram… :sweat_smile:
riktīgi nice!

(Ernests) #132

Ja? Tas ir cool. :smiley:
Ko Tu esi klausījusies?

(kristiana) #133

jā!
Esmu klausījusies tavus nightcore mix
(es ļoti reti klausos individuālas dziesmas kopumā… parasti vai tie ir playlisti, mix vai arī youtube automātiskā atskaņošans :smile: )
Bet no individuālām dziesmām esmu ļoti klausījusies šo.

(kristiana) #134

(Dievs) #135

(Jēkabs) #136

(kristiana) #137

(kristiana) #138

(kristiana) #139

tikai šodien uzzināju, ka oriģinālā ir eirovīzijas dziesma :sweat_smile:

(kristiana) #140

(Madara) #141

Parasti nightcore neklausos, jo man vairāk tas saistās ar aizdomīgas kvalitātes dziesmām, kurās mainīta vokāla tonis, lai tas pēc iespējas vairāk izklausītos pēc burunduka :joy:
Uzskrēju šim skatoteis, ekhem, interesantus AMV. Tīri labi izklausās :sweat_smile: