Newbie Julia

Jā, es jau kādu laiku uz to anime skatos un mēģinu izlemt. Ja saki ka ir vērts iemēģināt - būs jāiečeko

Valodu es iemācijos sarunāties 3menešu laikā. (Bet tas ir sarunāties) sākumā caur agentūru, kas palīdzeja ar dzīves vietu. Pēc tam iemācijos sarunāties. Atradu pēc tam pats. Strādāju lielā partikas uznemumā, kas eksportē preces Quality Control. Staigāju un pārbaudu kvalitāti. Pēc tam devos uz gementa, tas ir valdība tiku pie majas un strādāju, bankā aprunājos par biznesu man izstāstija, kas un kā. Jo Latvijā nav jēgas ne no kā. Ja pat pensija nekāda.

Vov, tad jau Tu talantīgs. Es pa trim mēnešiem noteikti neiemācītos sarunvalodu. Kuru aģentūru izmantoji?

Neesmu studejis. Bet ekonomiku labi mācijos. Man plāns ir apkalpošanas sfērā tējnīcas. Jo NL ir tikai viena tējnica, kas atrodas Amsterdam. Un Dutch people ir tie cilvēki kuriem patik sēdēt un atpūsties, ko malkojot. Biznesa plans ir jastastāda pirmajam gadam ar ienākumiem un izdevumiem, iepirkumiem un bla bla bla, kas ir aptuveni planotais, japiemeklē telpas un vieta. No kurienes tiek ņemts pamatprodukts. Marketings jastastada ar reklamam. Tur baigi jaseko lidzi. Pec tam uz banku, ja viņi piekrīt, tad iedo aizdevumu un personīgo konsultantu no bankas paradzētā sektora, kurš seko līdzi finansēm un palīdz ar pārējo. (Ja nobankrotē, tad valstij tu neko neesi parādā)

1 Like

man pēdējais teikums visvairāk patīk! Tad lai izdodas!

1 Like

Valoda nav tik gruta. Tur ir daudz anglu vārdi un vācu.

26 you say, eh? You had my curiosity, but now you have my attention. :smiley:

Lai vai kaa, sveiciens! Enjoy your stay! :3:

Sveika, sen bij laiks! :slight_smile: Nu ceru ka, gan jau arī satiksimies! ^^

Sveika :raising_hand:

paldies! Es to uztveršu kā komplimentu ^^

čau! njāa…sen bija laiks :stuck_out_tongue:

Čau! :slight_smile:

Nyaa! ^_^

ak jā…es tevi podkāstā šodien dzirdēju :slight_smile:

1 Like

Nu bet, citādāk jau Neko Hime nepamanīs. :smiley:

Sveika formā! Varu vien cerēt, ka aizturēsies pie mums uz ilgāku laiku.

Administrācija ir atvērta visdažādākajiem aktivitāšu priekšlikumiem, lai arī kādi tie būtu. Noteikti norisināsies WinterCon saiets. Idejas par saietu Rīgā jau ir izskanējušas labu laiku, kaut kad šāds saiet noteikti redzēs dienas gaismu.

[quote=“Julia, post:2, topic:530”]
aak vai. Varbūt man ir tas ‘gods’ būt par vecāko anime fanu Latvijā? :smiley:
[/quote] Nekā nebij, pārāk daudz goda! :smiley: Par paša foruma robežās precīzi nepateikšu, šādus datus neesam ievākuši.

[quote=“Julia, post:4, topic:530, full:true”]
…aah. Būtu interesanti ‘ar vecāko paaudzi’ iepazīties. Es pagaidām pazīstu ~20 gadīgos
[/quote] Vecā paaudze nogura un devās atpūsties, vecajās latviešu anime lapās klusums.

2 Likes

Masveida ierashaanas WinterCon? I’m game! :D

1 Like

tikko pamanīju ka man pie vārda/nika ir pielikts teksts ‘Viva la Revolution!’ Pielicējs aizmirsa mani informēt un paskaidrot ko tas nozīmē ^^

pieprasi Vendetu :smiley:

Kas ir vendets?