Neko Atsume: Kitty Collector [App]

Sveiki, meklējot alternatīi Pokemon Go un Ingress, uzgāju vis-kawaii app jelkad, man šķiet! :smiley:

Neko Atsume: Kitty Collector ir par kaķēnu vilināšanu, lai sakrātu visas šķirnes (īsti nesapratu, vai kā traka kaķu tante paturi sev vai kaķi vnk atnāca pie Tevis ciemos, lai skaitītos kā “sakrāts” (neesmu vēl spēlējusi) :smiley:
Kā arī kaķus iespējams noknipset Tevis izveidotajā kaķēnu vilināšanas dārzā.
Protams, kaķi ir dažādi un ir biežāk sastopamie un retāk sastopamie tā liekot iegūt specifiskus kaķu vilinšānas priekšmetus.

Spēli var spēlēt gan angļu valodā, gan japānu, ja kādu tas interesē ;D

Rakstīs, ka bezmaksas spēle C.C Strādā gan Android, gan Iphone vidē.

Viens palīdzības saitu, kas pasaka priekšā, ko vajag, lai pievilinātu retos kaķus un ticu, ka ir citi padomi arī. Vietne ir angļu valodā: http://www.touchtapplay.com/neko-atsume-how-to-collect-all-rare-cats/

5 Likes

Oi, šito vienubrīd aizrautīgi spēlēju, man bija visi parastie kaķi un lielākā daļa reto kaķu.
Kad iztīrīju telefonu visi faili man pazuda, tagad vairs nav aizrautība spēlēt :joy:

1 Like

Gribēju spiest “like”, bet otrs teikums likās par depresīvu XD
Ticu, ka nav ilgam laikam spēle un esmu šokā, ka @dafqamidoinhr Tu nebiji šeit padalījusies jau ar šo spēli! (vismaz es steigā neredzēju nekur atsauci uz to?)

Ooooo… vienu brīdi krāju tos kaķus tagad reti kad ieeju pabarot :smiley:

1 Like

Esmu tāda depresīva XD
Hm, kaut kur man šķiet kāds bija viņu minējis? Es kaut kad sen atpakaļ biju pāris bildītes ielikusi :grin:

gonna try it. :3: right meow :mafii:

2 Likes

man bija līdzīga situācija kā tev :'D

2 Likes

How do i play this :open_mouth:

1 Like

look for guide in google?
Man šķita, ka viss saprotams, bet es vēl ar vien neesmu uzinstalējusi to app XDD

1 Like

Vienkārši ieliec ēdienu un tad pēc kāda laika atnāks minkas :grin:

1 Like

aaaaa, kāds zināja, ka kāds izdomāja Python valodā izveidot Command Prompt spēlējamu šo app??


looool, ja vien es to vēl ar vien spēlētu…es tpt dotu priekšroku app ar interface :smiley: Bet prieks redzēt, ka kādu tas ir iedvesmojis! C_C

Kas gan šis par laiku būt dzīvam!

1 Like

Ohh shii speele izskataas interesanta - buus jaapameegjina

1 Like

es to spēlēju gandrīz gadu, jūnija beigās atmetu, jo apnika gaidīt īpašos kaķus un viņu dāvanas, jo neuzskatu, ka veiksmīgi uztrāpu laiku atvērt app, lai redzētu, kas par kaķiem ciemā :smiley: Bet ļoti patika ^^ jo es vēl ar vien gribu mājdzivnieku kaķi T_____T