Negaidīts saiets septembra pēdējā nedēļas nogalē - balsošana

Diezgan pēdējā brīdī piedāvāju jums biedri uzrīkot mītiņu dzīvajā Rīgā. Puslīdz esmu aptvēris vietējos ierobežojumus un vietu izvēli. Domāju gan, ka te būs vajadzīgs sertifikāts, jo sēdēt ārā auksti.

  • Sestdien - 25.
  • Svētdien - 26.
  • Netieku / nevaru

0 voters

Piektdienas naktī skatāmies kas mums ar balsojumiem un plānojam konkrētu vietu un laiku. Ja nu šis pārāk pēdējā brīdī, nākammēnes man būs vairāk laika savlaicīgai mītiņu plānošanai. :D

Ja tas notiek pa dienu seatdien, tad es varētu pievienoties. Vakaram man jau ir plāni.

Sestdien tētim dzimene un piektdien ir doma pazust Depo pagrabā :D Ja domājat satikties Depo piektdien, varu aizņemt galdiņu :ghost::ghost:

Tur kaut kas ievērības vērts notiek, vai arī plāno tur pazust tā pat vien?

Tā pat vien. Atslēgties no rutīnas :beers:

Mans priekšlikums ir satikties pa dienu sestdien, ap kàdien 12:00 jau, tad ir garantija, ka tur kur gribēsim iet pasēdēt - vieta būs. Pluss nekāda limita uz laiku, nekāda raizēšanas par pēdējiem transportiem utt.

1 Like

Gribēt ir gribēšana, tomēr bez sertifikātā nekur īpaši ^^

Tev jau ir sertifikāts vai nav? Bez sertifikāta vienīgā iespēja tikai pa dzīvokļiem sēdēt.

Pat ja būtu vēl domātu par iešanu kaut kur tērēties… varbūt. Bet varbūt ne.

Tāpēc piedāvājums pa dienu rīkot ir, manā skatījumā, labāks. Kaut vai klasiskā pasēdēšana vērmanes tējas namiņā.

Vēl mazliet laiks ir, redzēs vai parādīsies kāds mežonīgs cilvēks, kas izjauks balsu balansu. Man sestdiena ir tāda papilna, es varu sliekties vairāk uz svētdienu.

Šeit tā pat varētu būt inovācija. Šķiet neesam tur nekad sēdējuši ar forumiešiem.

Cikos?

Vakarā :D Ja gribi piebiedroties, tad sarunājam laiku :D

Tā kā ir neižķirts, es balsoju par svētdienu, jo tā man personīgi ir brīvāka diena.


@Kristianux, @5umm3r, @Mrspambox3, @Kadiljaks

Vēlme tikai sēdēt vai arī spēlēsim galdaspēles? Galdaspēļu ziņā mums piedāvājumā parādījusies jauna vieta Vecrīgā, ties gan pa maksu.

Var gan-gan. Pastīšos, kā svētdien jutīšos. Pašlaik neko nesolu…

Kāda maksa?

Tik saki kur un kad :ok_hand:

1 Like

5 EUR stundā pa galdu. Brain Games Cafe, neesmu izmēģinājis un nevaru pateikt cik labs darījums tas ir. Tur ir prāvāka spēļu kolekcija un konsultants.

Mans piedāvājums būtu Brain Games Cafe Vecrīgā ap kādiem 14:00. Varētu izmēģināt to un, ja kas, visas pārējās vietas ir vaļā.

Vienīgi pieredze nebūs pilnā, ja neviens nav ne par ko gatavs maksāt. :D

Nevienam alerģija uz suņiem nebūs, jo būšu klāts spalvā no mājinieku 4kājniekiem

Gan jau nebūs.

Uz 14:00 netikšu :( Vienīgais tikai uz vakaru, ap 18:00. Ja nu vienīgi moš @Kristianux var mani paķert pa ceļa no Skultes pa dienas vidu?

Arī vairāk tiecos uz vakarpusi. Ķert neķeršu, šoreiz ceļoju ar sabiedrisko