Mūsu Foto stūrītis

Ganrīz piemirsās. Atradu kaut ko ar ko gribu padalīties ar mūsu kospleijeirem, diorāmu veidotājiem.
Pseido diamod plate līmplēve no DEPO.
Nekad nebūtu iedomājies ka kas tāds pastāv

4 Likes

Note: has weah adhesive and not very pliable. Vislabāk tikai plakanām virsmām

5 Likes

5 Likes

4 Likes


7 Likes

Wtf šonakt meness ir dzeltenīgi/sarkanā krasā.

Nezinu, kurā vietā tev ir dzeltenīgi sarkans, kā redzēju IRL, tā arī bildē ir.
Tas dzeltenais sarkanums ir no ielu apgaismojuma, aizej kkur tumšākā vietā un būs balts.

Hvz nenofočeju, searchoju. Atradu tādu terminu ka Da Vinci glow. Tas notiek ap šo laiku Earthshine tonight: How to see May's otherworldly Moon event | BBC Science Focus Magazine

1 Like

Valmieras pieneņu paļavas. Šogad ir īpaši daudz izplatījušas un sazēlušas, sāk nākt iekšā arī manā pagalmā.

8 Likes


Kam vajag sakuras

9 Likes
5 Likes
5 Likes

Uploadoju šodienas bildes Feisbukā, Instagramā, un šeit forumā.
Feisbuks = easy as FUCK, vienkārši ieselectoju visas bildes un video, spiežu Next, Post, AND IT IS DONE. 10/10 experience, ja neskaita to, ka bilžu kvalitāte ir absolūti dirsā, visas bildes, kuras piezūmoju, feisbukā ir photo for ants.

Instagrams = visu laiku uzstāj uz Recent atvēršanu, nevis Camera, bet Recent jau satur bildes, kuras es fucking TIKKO UPLOADOJU! Katru reizi jāpārslēdzas uz Camera, un tad, kad selectoju vairākas bildes, ieselectojot katru bildi man vairāk nekā pusi ekrāna aizdirš bildes preview. Joptvaju matj, man vajag ieselectot nākamo bildi rindu augstāk, bet kā es to bildi ieselectoju, tā atkal pusekrānu aizdirš preview :face_with_symbols_over_mouth: :face_with_symbols_over_mouth: :face_with_symbols_over_mouth: Es reāli traks varu palikt, šito konstanto jumpošanu, aizsvaipoju to preview uz augšu, ieselectoju nākošo bildi, atkal izlec preview, nekādīgi neliek mieru :face_with_symbols_over_mouth:
Un vēl tas ierobežojums uz max 10 bildēm per post…

Forums = par spīti tam, ka postā drīkst ielikt krietni vairāk par 5 bildēm, forums neļauj vienlaikus ieselectot vairāk par 5, lai gan faktiski bildes vienmēr tiek uploadotas pa vienai, un nav nekāda iemesla, kāpēc nevarētu izvēlēties cik uziet. @Menestrels fix this shit, katru reizi, kad uploadoju vairāk par 5, man to jādara vairākos piegājienos, nenormāli neērti. Also, forumam ir bags - kad ieselectoju vairākas bildes, lai gan izvēlos tās hronoloģiskā secībā, foruma kods tās reizēm randomā samaisa. Tas ir baigi debīli, ja secība ir svarīga, jo tad nākas cut-paste taisīt, kas uz mobilā ir fucking neērti.

Es, protams, varu apsvērt limita pacelšanu, taču kopumā tas strādā kā plānots. Pa ašo iemest veselu galeriju failu forums neļaus, taču, ja ļoti vajag vairāk bildes, tās var ievietot, tikai nebūs tik ērti. Tādējādi forums stimulē fotosesijas augšupielādēt, piemēram, Google Photos un iemest linku forumā, nevis pa taisno mest visu te iekšā. Pat ar visu kompresiju, attēli tomēr aizņem vietu un laist augšupielādi pilnīgi brīvā vaļā nebūtu prāta darbs.

Eh, tur būtu vēl jāpēta vai OS vispār padod failus pārlūkam pareizā secībā. Nez kā ir uz telefoniem, taču, teiksim, Windows toč pats miksē failus pēc kaut kādiem saviem ieskatiem.

Teorētiski jau būtu jāpadodas vai nu tādā secībā, kādā izvēlēti, vai arī pēc failu nosaukumiem, kas manā gadījumā abi ir hronoloģiski.

Agrāk tak it kā bija limits, ka vienā postā nedrīkstēja ielikt vairāk par 5 attēliem principā. Tu to toreiz pacēli iirc, nav ne jausmas līdz kādai vērtībai, bet šitais limits palika.

Es vienreiz cēlu maksimālo atļauto ziņu skaitu tēmā pēc kārtas. Failu augšupielādes limitu es pat neatceros un neredzu tādu iestatījumu. Pat drusku negaidīti, ka tāda nav.

tāpēc ja ir liels foto apjoms cilvēki mēdz mest storijos iekšā

Ew, storiji ir sūds, jo pazūd pēc 24h. Un storijus nevar piezūmot.

Viņi stāv tev arhīvā un jebkurā brīdī vari pie highlight ielikt

Tev jā, bet vai citi var redzēt to arhīvu?