Mūsu Foto stūrītis

beidzot saliku fotkas mapē, ja kādam interesē smuki akmeņi un jūras video.
mazam preview mans interesantākais atradums.

4 Likes

Vajadzēja nofočēt precīzi no augšas.

Bildes baigi feinas - krāsas dabiskas, asums perfekts (izņemot dažās izplūdušajās bildēs), subjekti feini, tikai vēl prasītos kārtīgu OIS priekš video un tad būtu pavisam labi!

man bija grūti saskatīt un veikt spilgtuma/asuma korekciju jo turēju telefonu ultra taupības režīmā ar knapi saskatāmu ekrānu. It’s a mixed bag there.

Idk about that, I see lots of very sharp photos.

Also:


Nevar būt, ka šis ir legāli!

1 Like

nezinu kas ir jaunā konstrukcija, bet tā tiek veidota vecā glābšanas torņa vietā.

Nu pasaki tad :D Ja negribi lai citi zin tad iečuksti man jo man bija tuvu atbilde :D

Tas zobens ar plakano galu domāts nāces sodu izpildei

1 Like

Diezgan pašsaprotams variants. Vienīgi dīvaini, ka zobens, nevis cirvis, jo kaklu pārcirst ar zobenu ir kudiš grūtāk nekā ar cirvi. Mugurkauls nav joka lieta.

Šodienas highlight. Nostaigāju kādas 8h stabili. Piekusis. Bet apmierināts

11 Likes

@nyanmarou man jau likās ka tu pārspīlē tā zoo izmērus, bet holy shit, that thing is huge. Un es noteikti kaut ko palaidu garām

1 Like

Aw man, kaut kāds meh :D Ar mani laikam ir problēmas ka gribu lai sāpētu vairāk :kowai:

Jap jap, es pat toreiz pa 2h tā visu nepaspēju apskatīt, jo tuvojās slēgšanas laiks :smiling_face_with_tear::smile:

Nice XD
Ramen restorāna reklāmdēlis.

6 Likes

The food so good, living without it would feel like having a hole in your chest.

8 Likes

Šitas pat tehniski skaitījās prāgā, pa ceļam uz lidostu. Vietējie tā ikdienišķi pastaigājās, man žoklis tik tālu vaļā ka paklupu aiz tā gandrīz

8 Likes


Pirkumi. Handmade baravikss krūzīte man, baravikas formas nutcracker un leduskapja magnētiņs vecākiem

6 Likes

Baigi liels ledusskapja magnēts!

Vins kustās pie tam. Pagriežot zobratu labajā pusē abas ciparnīcas(?) sāk griesties

1 Like
7 Likes