Most heartbreaking and twisted love scene of anime

Droši vien pat piekristu. Ja konkrēti runāt par vienu scēnu, tad noteikti, pacik tā tiešām lika izjust emociju uzplūdumu… TAČU!

ja runājam par šo - tad noteikti Giovanni’s Island, tieši filmas beigas sākot no kāpšanas kuģī (vairāk neko neteikšu, liels spoilers sanāks). Teikšu godīgi - lai animācija no manis dabūtu ārā asaru… (kļūstu vecs?) jā bijušas emociju viļņi, kas liek priekam, līdzjūtībai, skumjām uzreiz kopā samesties un raisīt vaļā visu kas ir., taču tādas emocijas dabūt ir retums un jāmāk. Jā autori protams mazliet mānījās, tācu to viņi izdarīja labi… teicami! Pēdējais šāds garadarbs bija Big Hero 6, kur izjutu līdzīgas emocijas.

2 Likes

Oh damn par šito biju aizmirsusi. :sweat_smile: Tho cik sapratu runa bija par ainām vairāk uz romantisko pusi bet myb es kko sajaucu

1 Like

nē viss pareizi, taču es izķēru vārdus “sirdi lauzoš”, tāpēc es vienkārši izmantoju to XD

1 Like

Fair enough

1 Like

Hotarubi no mori e :cry:

Beigas

1 Like

:sob:

@Kadiljaks kādreiz bija teicis: “Beigas jau bija paredzamas”. Un tomēr ar to īso filmiņas laiku pietika, lai izveidotos liels žēlums pret galvenajiem varoņiem un to smago likteni.

1 Like

Ja godigi tad Dzovanni sala mani parsteidza. Jo ta vien likas, ka viss bus ok… lai gan filmas sakums jau patedzeja kaut ko citu.

Cross Ange 22 sērijā es raudāju gandrīz kā meitene, bet bija tā vērts. = heartbreaking

1 Like

hisoka ir lielisks tēls, jā, bet es viņu Tik Ļoti Nevaru Ciest, ka es nogurstu jau ieraugot bildi ar viņu

fun fact, nesen mangā tika atklāts, ka hisoka ir saderinājies ar illumi un honestly,
šie divi massive steaming septic garbage trucks ir pelnījuši viens otru.
paldies, togashi-sensei

1 Like