Mnjau is saying bye for a while :'/

I will miss you hard ;(

1 Like

You’re welcome here any time :smile: Good luck on your pc repairing journey! We await your arrival back here.

1 Like

otrā gripas nakts ir izturēta, pārsists deguns, atsista galva pret durvju stūri, degot kā ugunīs, sažņaugtu sirdi un negulētām 4 naktīm… yeah close enough :'D

Un nāā man nav nekas sakrājies sevī, wnk esmu atklāts cilvēks un izsaku kas uz prāta, tik kad situācija prasa respektēt cilvēku un neizteikt kko :'D
Un @teachmesenpai es nekur Rīgā nevarēju atrast Acer lādētāju… tik unversālos tizlumus… 18 watu lādētājs(max) bet lādē normāli ar 16 W aswell.
And yeah I’m dying at home… bored as hell… tik animes uz mobīlā (ik pēc dažām sērijām wnk zūd griba uz animi un mēģinu aizmigt(kas totāli neizdodas, max uz 10-20 min) varu skatīties… Izlasīt jau varu kas te notiek, bet neko uzrakstīt nevaru… es nesaprotu kas manam telefonam nepatīk…
Ja šonedēļ braukšu uz Rīgu, tad pārbaudīšu vai tur tie uzgaļi kusīs, ja nav uz mana laptopa… but who know, who know…
Padodiet ziņu, ja izdomājat beigu beigās iet uz Deadpool :'D iznāk 12 FB,13 FB ir tas saldus pasākums, un 14 valentīndiena… damn the dates seems too hectic…

2 Likes

ok man 42% baterijas palicis, so brb again :'D

Pasūti speciāli oficiālo…vai arī atrodi ebay,easy.

1 Like

Turies vecais :slight_smile:

Veiksi un lai tavi AC adapteri godam kalpotu!

[quote=“MnjauTheCat, post:1, topic:949”]
itkā no mobīlā pat neļauj ielagoties
[/quote]Forumu jāver vaļā no jaunākajām populārāko pārlūku versijām. Piemēram, Google Chrome.

Google chrome uz telefona Suuuds. :smiley:

1 Like

Nedirs ja, man viss strādā ar viņu :smiley:

Ne ar ko diži labāku neesmu sastapies. Visiem tiem pārlūkiem savi grēciņi.

@Menestrels Ja ne pats izmanto firefox, varēji vismaz aizlikt kādu vārdiņu par to. :smiley: Kā nekā, man godam kalpo gan datorā, gan telefonā.

Android firefox var uzlikt adblock, kas uz chrome nav iespējams.

Man šķita, ka tu chrome lieto

Nē. Only firefox. :smiley:

Es tos abus pamīšus lietoju. Ja runa iet par forumu, labāk Chrome, jo FireFox ir kļūdas.

Uz telefona ir chrome un viss ok, bet uz pc firefox un arī viss ir ok.

Man nav nekādu problēmu ar firefox, viss strāda perfekti. :confused: Vienīgi telefonā čats bugo, bet tas jau ir cits stāsts.

Par to jau stāsts. Chrome strādā čats.