Minecraft Serveris

Varētu nodibināt minecraft serveri ja kadam interesē šī spēle. Manu prāt būtu interesanti. Būtu katru mēnesi jasamaksā kādi 2 eiro lai uzturetu serveri.

Kāpēc tieši Minecraft?! Kāpēc ne CS:GO, L2 vai kādu citu spēli?

Ņemot vērā, ka tā spēle ir jau tā prasīga pret kompi, savā ģenerācijā, tad par serveri, man bail iedomāties. Bet tas tā.

2 Likes

Tas tapec ka man patik maincrafts. un serveri var hostot online. man šķiet ka bija kadi 30 dolari menesī līdz 30 cilvēkiem

Ja tu vēlies hostot / apmaksāt serveri - pat atļauja nav jālūdz ( “Just do it”-Labeouf). Bet nav skaidra tava doma, ko tu vēlies: pagaidām saprotu, ka tu taisi mājienu uz to, lai AF uzšautu gaisā šādu serveri. (man pēc idejas vienalga, bet gribu tikt skaidrībā ar tavu domu.) Jo izteiciens “Būtu katru mēnesi jasamaksā kādi 2 eiro, lai uzturētu serveri” - liek domāt tikai tā, vai atkal, to, ka tas būtu savdabīgs VIP serveris.

Galu galā priekš kam ir jārada vēlviens serveris, nē protams, visi no AF, kam interesē varētu spēlēt kopā, taču kā pa manam, tas no AF (tikai minu) būtu vairāk nekā nerentabli. Pat ja atrastu 15 cilvēkus, kuri katru mēnesi maksātu šos divus eiro, kāds tam sekotu pamatojums - būtu jāpiedāvā kaut kāds atkals mistiks “VIP”.

Un šeit seko paradoksālākais - cilvēki kuri gribētu vienkārši uzspēlēt MC, atrastu bezmaksas serveri vai pakašņātos kaut kādā LAN. Rezultātā sanāktu, ka serveris iespējams stāvētu dīgstāvē. Un būsim atklāti, nav jābūt ģeniālam, lai saprastu, kāda auditorija pārsvarā spēlē MC (pirātisko), YT liecinieks, tākā par brīvprātīgu maksu i runas neiet, atkal - ne par visiem iet runa.

Vienkārši ko gribu teikt:
-Davaj aizšausim raķeti uz marsu.
-Davaj, reku ņem budžetu 1milj.
-Labi budžets saņemts, taču problēma - mēz nezinām kā būvēt raķeti.

Iesakot tādas idejas ir nedaudz plašāk jāizstāsta sava doma, jo var gadīties - tagad, ka no tiem pāris teikumiem, esmu domu sapratis nepareizi. Bet, kas ta man// ^^

3 Likes

labi. Es padomašu un varbut pats uztaisišu serveri ja sanaks ieplanotais. paldies pa informaciju

es par Terraria! :smiley: tik man nav laika speeleem :frowning:

1 Like

AnimeForums nav kkāds Rimi, kura savos plauktos visu pēc kārtas liek, lai tik mazāk cena un savs logo. AnimeForums.lv minecraft serveris ir absurds, kuru realizēt butu ne tikai pagrūti, bet arī neloģiski tematikas ziņā. Taka, pagaidam pietiek ar to, ka visa AF lenete ir piesarņota ar kkādu lēto korejiešu mmorpg :smiley:

4 Likes

Nu es varetu kautkad vasaras sākumā palaist serveri bezmaksas ja man sanāks. Es tikai gribetu zinat cik cilveki būtu ieintresēti spēlēt. Var arī terraria.

1 Like

yea Terraria good sh1t ;D

2 Likes

Ko tu plāno likt serverī? Nejau pliku Vanilla…

nez. Tekits ir interesants

Ja godājamie lietotāji vēlas, principā varētu palaist gaisā uz mēnesīti. :thinking: Tieši vēlos iemēģināt vienu hostingu… Vēl ja atrastu apzāļotu servera klientu, tā lai ar pievienošanos nebūtu problēmu, būtu pavisam ērti.

@Julia, tu mums šeit esi lielā spēlmaņu grupu vācējā. Minecraft tevi interesē?

1 Like

Oho, es labprātīgi uzspēlētu. ;D

1 Like

tikai problēma rodas ka serverim vajadzetu būt crackotam lai visi varetu spelet. Vai arī ja visiem ir pirktais tad ir easy.

Jau saku, ka ieteicams apzāļots klients.

ok. es nesapratu apzāļots domu
Viss ok tagad

Šo teicienu esmu pārņēmis no krievvalodīgās pirātu brālības. :smiley:

2 Likes

lol

Neesmu minecraft spelejusi

:fearful: