Mieruko-chan 👻

Nosaukums japāniski: 見える子ちゃん
Izlaišanas gads: 2021
Studija: Passione
Epizodes: 12
Žanri: Comedy, Horror, Supernatural

Apraksts: Īsumā stāsts ir par meiteni, Miko, kura piepeši sāka redzēt šaušelīgus spokus un rēgus, turpinot dzīvot savu dzīvi izliekoties ka meitene neko neredz.

Manga

Nosaukums japāniski: 見える子ちゃん
Izlaišanas gads: 2018
Autors un mākslinieks: Izumi Tomoki
Žanri: Comedy, Horror, Supernatural

4 Likes

Par anime neesmu droša, ka gribu redzēt. Pārāk daudz boob physics trailerī un tonis nepatika.
Mangai gan izskrēju cauri, lai gan parasti horror nepatīk. Koncepts likās interesants un pēc tam jau stāsts pamazām attīstījās.

1 Like

Ahhh…es sito visu laiku redzu tiktoka ka spoilerus…citi accounti vnk tas serijas ir sadalijusi partos…es ta drizuma visu man anime ta noskatisos lol xD
Ideja man serialam patik ka Mc nav tik loti uzspiesta uz eksorcisma nots bet takes too much energy labak ignoresim vinus xD

Noskatījos pirmo epizodi. Šī galīgi nav šausmene, taču šāusmene elementi ir labi nostrādāti. Pieņemu, te humors griezīsies ap to, kā galveno varoni pārsteigs spoki un viņa mēģinās ar to kaut ko darīt.

Galīgi nesaprotu, ko te pazaudējis fan service. No malas pilnīgi to negaidīju. Saspringta aina, spoks ir tuvu, daži dramatiski mirkļi un mēs saņemam šādu kameras leņķi:


Pats pa sevi kādai varonei arī vajadzēs kaut ko pacelt no zemes vai arī pārģērbties. Man likās, ka es skatos komēdiju, šausmeni. :D

Ye mani arī pārsteidza tas viss fan serviss jo mangā tāds neeksistēja praktiski :D

Es teiktu brīžiem, liekas, ka skatos kaut kādu melno komēdiju, bet uz doto brīdi darbu var skatīties.