Me!Me!Me!

Ahhh Mirāža… Kādas tik lapas tu neapmeklē…

Es pareizi sapratu? Tu vaino mani par to, ka es zinu vairāk…?

Un kopš kura laika tad vairāk ir labāk? Mērīšanās ar to kurš redzējis vairāk zīmētu ģenitāliju ne tavā labā kalpotu. :smiley:

Ak tas ME!ME!ME!. :rage: Līdz atklātai hentai izplatīšanai forumu novedis.

Nu uz to pusi video jau velk :smiley:

Nu nedusmojies, tiek izpētīti un atklāti visi gali, kur iepriekš nav būts. Viss ir pētīšanas nolūkos. :smiley:

Uhh, tikai tagad sajutu vajadzību iekalt smaidiņus no galvas, telefonā nav pogas, kas parāda visus.

Nu pēc idejas esošais garadarbs mērķē arī uz to, ka cilvēks dēļ spēlēm, dēļ anime (īsi runājot 100% otaku) gatavi atteikties no dzīves, draugiem no daudzām lietām dēļ šīm atkarību raisošām lietām. Tāpat gan spēlēs, gan filmas, anime/animācija bieži vien idializē cilvēkus/notikumus.

P.S. Bet vienalga - this is sick, absolute sick!!!

Noķēru dienas autisma devu no Tinkas posta. P-paldies

Viss kā pienākas. :smiley: Ja nevarētu saskatīt šeit parādīto alegoriju, tā gan būtu problēma.

Tā kā mums ir samērā daudz jaunu lietotāju, uzrīkstēšos pacelt tēmu un iepazīstināt citus ar šo slimo, bet brīnišķīgo darbu. :kissing:
https://45.media.tumblr.com/3d41d62393b2a6f16152d975a032b69f/tumblr_njsc7vUztz1tg8qero1_500.gif

Aha, labākā tēma ko pacelt… :smiley:

Kādēļ uzreiz heits? Varbūt kādam nenormāli iepatiksies. :smiley:

Otra dziesma arī tīri OK. Klips tikpat kvalitatīvs.

No manis jau nav heits, tik interesanta tēma ko pacelt, tādā domā tas bija

Tā gan neizklausijās, bet nu okej, pieņemsim. :smiley:

Tas atkal beigsies ar hentai. :unamused:

Es klausos tikai to dziesmu, nekādas īpašas sajūtas video klips neuzjudīja, so meh. Nesaprotu par ko visi tā runā… Q.Q

Dziesma ir tīri laba, animācija arī. Tiem, kuri nesaprot par ko ME!ME!ME! ir šiet ļoti labs paskaidrojums.

Tur augstāk ir kādi 2 video, kur paskaidro. =_="

Ehh, redzeju…Vairākas reizes. Visas reizēs radās ‘‘what the fuck’’. Beigas papētiju skaidrojumu visam. Un uzreiz iepatikas. Video ir tīri par aktualu problēmu šajā kultūrā, kuru vienozīmīgi vērts aprunāt, un ir vērts par to uztraukties.
Tad es sāku skatīties uz visu no makslinieciskā viedokļa, un viss ko varu teikt. WOW, tik detalizēti, koši un ļoti patīkami, kaut būtu vairāk ANIME ar tik košām krāsām, tik ļoti prasās… Kopsumma MAFII APPROVES! :slight_smile:

3 Likes