Mazie komūnas saieti

Lieli aizrādījumi no cilvēka, kas nemaz nelieto “Cafe”. :grin: Līdz manam miegu nesaņēmušajam prātam gandrīz neaizgāja tas, ka tu runā par kafejnīcu nevis pašu UniCon. Kas priekš manis bija dilemma, jo Lietuvas kons jau pagāja, bet līdz Rīgas vēl ir labs laiks jāgaida.

loģiskā secība -> mazie komūnas saieti -> šobrīd vienīgais Unicon uz kuru var aiziet ir Unicon Cafe -> to arī piedāvāju un tu te taisi no mušas ziloni par Unicon Comic Con pasākumu, kurš nekurā galā nav 26.05. es nesaprotu, kāpēc tu tā? :thinking:

Tas nav uzbrauciens, vairāk paskaidrojums manam iepriekšējam ierakstam, kuru tu varbūt redzēji vai neredzēji. :D Vārdu sakot, pēc pasākuma mēģināšu atvilkt vēl cilvēkus līdz Stallim.

Iespēja, ka kāds nosauktu HyperTown par UniCon ir gana liela. :thinking:

Ne gluži, “UniCon - Latvian Comic Con”. :stuck_out_tongue:

protams redzēju :D tu te kaut ko labo, dzēs ārā un es pēc kaut kādas ļaunās izskatos, kas taisa “lielus aizrādījumus” xD

Tu varētu būt te pirmā, kas aizrādījusi “UniCafe” sakarā. :D

Aiziet KAUTIŅŠ!!! :face_with_hand_over_mouth:

Varbūt kāds rītvakar grib aiziet ar mani uz Dedpūlu? (Der arī jebkura cita filma,kas šobrīd iet kīno) :slight_smile:

:raising_hand_woman: tieši rīt jādod uz rīgu un tieši gribu dedpūlu redzēt

Tas rīt bija domāts šodien. :sleepy:
Bet skatoties cikos būsi Rīgā,varam visu sarunāt.

lol i’m duumb nemaz nepaskatījos uz laiku :D

ja ir brīvs vakars un gribēšana, varam doties, principā sākot ar kādiem pieciem esmu rīgā

Šis skan vilinoši. Daudz vilinošāk nekā mācīties piektdienas eksāmenam. :thinking::sweat_smile:

2 Likes

Hm, es reti izeju ārā un man prāts nenesas uz kino…
Pirms es dodos uz lidostu (24. Maijs) vai kāds gribētu ar mani pasēdēt Unicon Cafe, lai nosistu laiku (man uz lidostu pēc 20:00 jādodas )

Par skādi šovakar man ir iekritusi tikšanās. Diez vai es kļūšu par brīvu cilvēku pirms tiem 20:00. Ja nu pēkšņi zvaigznes izkārtosies savādāk, došu ziņu.

1 Like

Paldies @nyanmarou ,kura sastādīja man kompāniju Dedpūla skatīšanai! :heartbeat:

2 Likes

Kad? Šo svētdien!

Kur? Unicon Cafe!

Kādēļ?
Dabūt plakātus piespraudītes un pasēdēt pie krūzes tējas paspēlēt galda spēles un atlaist nervus pirms sākas sesija!


Dienu varam arī sarunāt kādu citu piemēram sestdien pēc 16


Who is in boys and girls?

2 Likes

Svētdien labprāt,sestdien gan netieku.

Būtu forši svētdien! neesmu bijis tur nu jau gadu? neatceros kad biju pēdējo reiz!

Arī tur neesmu bijusi labu laiku

@Onii_chan ?

Es tagad nezinu. Man svārstās domas par to vai iet uz Hypertown vai nē un vai es vsp kkur tikšu.

Rīt pateikšu

1 Like