Mazie komūnas saieti

Protams.

Ehh, gribās sev arī tādu televizoru opciju kāda ir stallī :smiley:

Tu, stalli… xD

Paldies visiem biedriem, labi pasēdējām!

4 Likes

Bija runātīgi cool, paldies, visiem ar.

Baigi jautrais vakars patiesībā bija. Pasēdēt un paraut šotus spēlējot Codename diezgan jautri sanāk.
Vispār paldies @Mia-chan @Turnip-chan - vismaz zinu, kā tagad izskatāties.
Paldies ar pārējiem, kas bija, žēl, ka @Onii_chan aizmuka ar prom ātri. Un es joprojām, diemžēl, dažus nezinu vārdā vai pat nickname - piemēram čalis kurš uzdeva vīrusu par SARS … tie, kas tēmā sapratīs un cerams palīdzēs.

1 Like

@Bear

Kurš gan varēja zināt, ka sars ir vīruss xDD

Jap, piekrītu, šis bija patiesi jautrs mītiņš! Neskatoties uz to, ka tagad zinām, kas ir @Turnip-chan, es joprojām nezinu, kā pareizi izrunāt viņa niku :smiley:.

P.S. @Kadiljaks es gaidu savu lipīgo stikla bumbiņu :grin:

Sauciet vienkārši par wue. :grinning:

1 Like

Tas ir episki, kad 25 fps anime pēkšņi rādās uz 60 fps un košākās krāsās :smiley:

¯\_(ツ)_/¯

Es vakar @Rain mēģināju pateikt tavu nickname. Kādas 5 reizes teicu vueue, viņš nesaprata. Mainam tavu niku, pomelo. :D

:unamused:

Tas brīdis, kad Carcasson spēlē @DiviViens atiet nost uz pāris minūtēm zinot to, ka jau ir stipri priekšā gan man gan @Menestrels un atnākot atpakaļ redz, ka pēc punktu skaitīšanas jau ir zaudējis. Tā bija tāda sejas izteiksme :joy:

1 Like

Kurš uzvarēja otrajā reizē, mazuli? :cowboy_hat_face:

Bet tu biji tik ļoti šokēts kad atnāci :joy:

Nu tur tu jau sāki spēlēt pārdomājot katru gājienu un izdomājot stratēģiju visai spēlei :smiley:

Tieši šādās spēlēs, sanāk kaut ko jaunu uzzināt. Tieši sā’di momenti ir nenovērtējami, kaut kādā ziņā.

@Menestrels

9 Likes

Vismaz pats saproti savu problēmu. :D

2 Likes