Mazie komūnas saieti

Kurš tad šodien plāno būt tajā unicon party?

Tā bija šodien? :laughing:

Yeah, šodien.

Varam savākties, kādēļ gan nē.

Ha, tagad es pat nenožēloju, ka neeju uz turieni. Disney kultūra mani aizrauj mazāk kā monotona, detalizēta lekcija par atšķirību starp vārdien izkalst un izžūst.

Bet Iron Man gan laba filma, ne? :smiley:

Un komiksu ekranizējumi arī neaizrauj tai skaitā Betmens. Vienīgi Deadpool patika, jo tā bija komēdija. Star Wars nepatīk kā arī vēl daži popkultūras hiti. Nav tā, ka es neciešu attiecīgos žanrus, vienkārši tie man nešķiet izklaidējoši. Iespējams kādreiz noskatīšos un patiks, intereses un gaume ir mainīgas lietas.

Kaads mani saprot! :heart_eyes:

Lai gan Iron Man man taapat patika.

Tikai dēļ tā, ka RDJ izspēlēja tik labi. Milionārs, filantrops un pleibojs… :smiley:

Okaaay.

Tur bija daudz cilvēku, redzēju dažus cilvēkus kuri man liek justies neerti pagātnes dēļ.
Bet godīgi sakot, nebija diezko fun.

Principaa katra reize, kad tur atrodos. :D

1 Like

Tu gribi pārāk daudz no dažiem galdiem, nolietotām galdaspēlēm un uzcenotiem dzērieniem. Prieks jāmeklē sevī, nevis apkārtnes materialajā čaulā.

1 Like

Un to es atrodu, turoties no turienes pa gabalu. :relaxed:

1 Like

tu mani nedaudz nomierināji, jo es kinda gribēju iet, bet nedaudz sāku nožēlot ka neaizgāju :"D

1 Like

31/10 būs Unicon cafe Harija Potera Helovīna ballīte, ja kāds vēl nav atradis kur pavadīt helovīnus :candy:

1 Like

Zinot visus @UniCon party. Tur būs kaudz ar uzmanības trūkuma skolēniem-dzērajiem, ņēmot vērā, takā cilvēkiem, kam patīk +/- adekvāta vide tur nebūs ko darīt. :frowning:

3 Likes

Es neesmu nekad bijusi uz viņu tematiskajiem pasākumiem xD
es vienkārši atgādinu/informēju, ja kādam interesē, jo forumā baigi reti kāds ieliek :s

1 Like

Es teiktu tas pats kas vienmēr, tikai ar vairāk cilvēkiem. Uz vidi var skatīties dažādi, bet vismaz stalī tauta retāk aiziet uz īso nekā kādā tradicionālākā vietiņā.

2 Likes

I dare you, I double dare you! :joy::joy::joy:

Jau redzeeju to postu. Diezgan garlaiciiga apakshvelja, nemaz nerunaajot par to, ka Slytherin un Hufflepuff ir vienaadas.

1 Like