Mazie komūnas saieti

tas ir hints, ka es varu publicet so pa postu?

1 Like

Also, anime aizguva stilistiku no Disney.

1 Like

Nav nekaads hints. Anime nenoziimee “tikai no Japaanas”. Liec kaut vai to debilo suudu, ko trolljukos laizh uz tiem monitoriem.

Tas ir no svara tikai, ja tu grasies to publicēt iekš anime kategorijas. Tādā gadījumā, jā, tas neatbilstu. Savādāk drošī publicē.
Forumā jau labu laiku vairāk vai mazāk valda kopējā geek tematika tā pat kā tas ir UniCon. Vienreiz jānomaina domēns, jo savādāk es nevienu nepāraudzināšu. :joy:

Kā nu priekš kura.

Izdomāju, ka varētu savas brīvdienas iesākt ar pāris dzērieniem uniconā. Ja kādam ir vēlme un varēšana droši varat pievienoties trešdien (11.10). Ņemot vērā, ka visdrīzāk netikšu uz animeforums.lv jubilejas sasēdēšanu, varētu vismaz pāris sejas satikt. :smiley:

Sveiciens Osamu Tezuka

Ap cikiem plāno tur parādīties? Man trešdienās ir logs starp lekcijām.

Nu es no darba tieku 12:00. Tāka man itkā visa diena brīva, bet tiešu laiku vēl neesmu plānojis. Gribēju paskatīties vai būs gribētāji, jo solo es varu arī mājās iedzert. :smile:

Varu pienākt uz kafejnīcas atvēršanas laiku uz knapi divām stundām vai arī vakarā pirms astoņiem. Gan jau vakars priekš vairākuma ir izdevīgāks.

Nu jā, vakarpusē arī atmosfēra mazliet labāka. Pluss pa dienu, ganjau aiziešu pie čoma ar burgeriem un pudeli. :smiley: Viens no iemesliem kāpēc strādāju kur strādāju - darbinieku atlaide alko. :smiley:

Slēgta ekosistēma, vari nopelnīt un nodzert algu nepametot uzņēmumu. :grin:

Ne gluži, sakarā ar to, ka cenas ir zemas, mums ir ierobežots cik drīkstam pirkt. Tas ir 2 litri Stipro alkoholisko dzērienu mēnesī, kkur 5L vīna un tikpat alus. Es jau labprāt paņemtu uz reiz 5 pideles mana mīļākā dzēriena Jack Daniels Honey, bet nāksies aprobežoties ar divām. :cry:

Ja neesi alkoholikis, tad tas ir normaals daudzums. Vairaak pat nevajag meenesii.

Ne vairāk par sevis maldināšanu. Regulāra alkohola uzņemšana jau ir alkoholisma vēstnesis.

Rodas sajūta, ka esmu radījis maldīgu priekšstatu par sevi.
Pēdējo reizi, kad biju ticis pie JD Honey, pudeli tukšoju aptuveni mēnesi. Un es dalījos ar citiem. Ņemot vērā, ka man katru mēnesi ir 2 nedēļas gavēnis no alkohola, pirmajā brīvdienā gribas mazliet vairāk atpūtas.

Peedeejo reizi, kad tiku pie JD, tukshoju gandriiz gadu. :smiley:

Nu tas kā kuram. :smile:

Jebkurā gadījumā, Uniconā trešdien būšu ap 18:00, ja kādam ir vēlēšanās, piekāpiet.

Ātrākais tur varētu parādīties ap septiņiem.

Plāni mainījās, tomēr braukšu uzreiz uz mājām. Ganjau citriz sanāks satikties.

Ok.