Mazie komūnas saieti

Ehhh… diemžēl netieku :frowning:

Varam, vakari ap nedēļas nogali man der. Sestdien vienīgi precīzi nevaru pateikt kad atbrīvošos, lai gan vakarā jau vajadzētu būt brīvam.

Par nelaimi netieku, aizņemts vakars.

Jap. Brīvdienas der

Tā - šī nedeļa mums svinīga, ļoti, svinīga nedēļa.

Kā minimums 3 ar augstāko, vienam ir autotiesības un vienam pilngadība. Ezītis miglā!

2 Likes

Es ja godīgi es tur nekad neesu bijis. Es domāju tas Ezītis par kuru es te bieži dzirdu.

Opā! Vēlviens iemesls aiziet!

Tā ir konkrēta vieta? Vai arī jebkurš no šīs iestādes ķēdes filiālēm?

Pats atbildēji uz savu jautājumu!

Arī varam konkrētas vietas - parasti Avotu iela.

Kas ir tik īpašs Ezītī? Cenas? Izvēle? Apkalpošana? Komforts? Atmosfēra?

Tradīcija. Tas ir kā svinēt Jāņus, mēs atceramies, ka to darīja senči, bet kāpēc tas aizsākās - neviens nezina.

//Personīgi mani atmosfēra vilina - sava veida mājīgums un atmiņas par sendienām. Tāds krodziņš mūsdienu izpildījumā ar sendienu piesitienu.//

1 Like

tad šo otrdien plkst. 18:00 uz Ezīti? vai kad?

Varbūt nedēļas nogalē?

Man alga tikai trešdien būs…

nu davai tad sestdien ja?

1 Like

Sarunāts, sestdien.

1 Like

optimals variants p/p lai ietu uz kaut ko glaunaku kas mums tur ir lidojosa varde ? uz letakiem jau sanak visadas mazinas telpas.Latvijas kafeinicu/baru kultura ir velprojam es teiktu sakuma stadija ja salidzinam kaut vai ar blakus valstim.Nav bariem izteiktu “odzinu” ezits vnk ir norma pieaugusu jauniesu vidu :slight_smile:

Can’t tell. Es neeju uz bāriem. Man liekas, ka nekad neesu tādos bijis.

Cikos domā savākties?

Es uz šo sestdienu pēkšņi tiku uz nometni. Tā kā nespēšu šonedēļ pievienoties

Man ir aizdomas, ka es būšu brīvs ap kādiem 19:00.

HEI! Tu saproti, ka šim būs negatīvas sekas! Ne uz to rajonu sāki brist!!! Paspēsi uz nometni, nav teikt, kādā stāvoklī tev jāierodas!

P.S. :disappointed_relieved: