Mazie komūnas saieti

50/50

1 Like

varbūt būšu ;3

1 Like

@DiviViens @UselessSakura @haachikooo
Nu ko, interesanta diena. Sola sliktus laika apstākļus vakarā, kā arī valdība izziņoja ārkārtas situāciju sakarā ar jauno bacili. Būs vien šovakar jāsēž mājās un jāspēlē video spēles. Es apsveru Overwatch.

Rude :face_with_monocle:

oi, man darbā ir vnk masu psihoze un panika ;D jūtu ka būs man piespiedu atvaļinājums

Nu jebkurā gadījumā, man tas 50/50 pārvērtās par 0/100,vispār nevaru tikt, darbā jāpabeidz objekts xD

Neveikli kaut kā doties dzert uz Stalli, kad visi rekomendē izvairīties no publiskām vietām.

Man pagalmā šodien kāds kliedza par situāciju un to, ka izpērk produktus no veikaliem. :D

Biju gatavs iziet ārā, pēc tam teiksi, ka nedodos uz mītiņiem. :D

Laižu garām gadsimta iespēju.

Dzīvo vienkārši - nešķaudi citiem un ja redzi, ka kāds grib šķaudīt - skrien tālu prom. :D

man darbā ir piespiedu atvaļinājums uz mēnesi ;_;

Apmaksātā atvaļinājumā es ceru.

šobrīd nezinu, jāgaida pirmdiena ;D


Nolemts, ka pēc 12.maija tiks atļauta pulcēšanās gan iekštelpās, gan ārtelpās, bet pasākumā vienlaikus varēs atrasties ne vairāk kā 25 cilvēki. Pasākuma laiks iekštelpās nedrīkstēs pārsniegt trīs stundas, bet ārtelpās – laiks netiek ierobežots

Jāietur distance un iekštelpās jābūt pieejamiem dez.līdzekļiem.

Distances ieturēšana mazliet sabojā pasākuma perspektīvu.

Ne es šos jaukos noteikumus izdomāju. ^^

hmm izskats ka laiks liist ara no alas :smiley:

1 Like

Es galīgi aizmirsu, ka viņiem bija remonts. Gribētos arī uzzināt kā tur tagad izskatās.

Varu piekrist pēc trim nedēļām! Pašlaik finašu ir kā ir… vienīgi varu vienagla kompānijas pēc pievilkties ^^