Mazajam bračkam visi 18! @Onii_chan Sveicam!


@Onii_chan - gribu tevi sveikt viss fantastiskākajos svētkos! Tev ir atļauts legāli pirkt alkaholu, cigartes, ņemt kredītus un pilntiesīgi strādāt jebkurā darbā kurā vēlies!! Tu ar mums esi tik sen, ka sķiet, ka tu esi no pirmsākumiem, ka šķiet, ka esi uzaudzis ar forumu vai forums ar tevi - pat grūti pateikt!

Lai mērķi ir sasniedzami un nebaidies sev likt jaunus izaicinājumus! Ja kādam ir pretenzijas nepamatotas, dod bietē! Lai modrība nepamet un gudrība pavada! Turi buru pa dzīvi un sitienu, kreiso āķi, pret nelabvēļiem!!! APSVEICAM!!!

5 Likes

Apsveicu :partying_face:

1 Like

congrats

1 Like

zinosa cilveka vardi :slight_smile:

1 Like

@Onii_chan sveicieni!

1 Like

Apsveicu :slight_smile:

1 Like

Kuš! Neatklāj visus noslēpumus! Un kredītus ņemt slikti, ja vien nav bezprocenta!

Šo tēmu neattistam, attistam brālīša 18.

1 Like

HIp hip ura!

1 Like

Sveicu brālīti!!!

2 Likes

Daudz laimes! :tada:

1 Like

sveicieni :)

1 Like

Tikko atgriezos no svinībām un izskatās ka turpināšu arī šeit. :smiley:

Liels paldies @Kadiljaks @Enemijs @UselessSakura @haachikooo @BoomTV_21 @Mrspambox3 @Magaivers @Menestrels @lawra :fire::laughing:

Tagad es pilnīgi godīgi un pilntiesīgi aiziešu uz Rimi un izveidošu savu godīgo un pilntiesīgo rimi karti. Man to atteica 3 gadus atpakaļ. Tagad es atgriezīšos ar jaunu sparu

1 Like

Aiziet!!! Neaizmirsi vēl ieiet pa ceļam zilajā dimantā, bet pirms tam pie ātrā kredīta XD

1 Like

Apsveicu! Tagad tu esi liels puika, varēsi nākt uz ezi :smiley:

1 Like

Paldies ! Ceru ka kāds man ierādīs visas eža burvības :smirk:

Kā reiz man bij teikuši: “Centrā nekad apkārt nav tualešu bet ir daudz laimētavu.” Tagad es arī izmantošu šo brīnišķo 18+ ekstru ko piedāvā visi fēniksi

Tagad esmu onii-san

beidzot brālīc var legāli dating appos likt, ka ir 18 gadus vecs
gratulācijas ar absolvēšanu :D

Sveicieni 18. Akdievs cik tu jauns puika