Mani, Tavi zvēriņi!

Ooooo… resns kaķis :smiley:

2 Likes

Nu, es pieļauju, ka būs kaķēni…

1 Like

Ooooo… cik forši >w<

Nav, protams, mani zvēriņi, bet gribas padalīties ar jums visiem, tātad…
Pavisam nesen biju Baltkrievijā, un Minskā ir tāda maza paradīze kā kaķu muzejs. Principā patversme, kur cilvēki var iet iekšā un čamdīt kaķīšus, un pie reizes apskatīt mākslu galerijas telpās (kaķu tematika, protams). Visiem labi - kaķiem ērtas telpas, cilvēkiem ir labi, kaķus var adoptēt, ja kāds iepatīkas, un māksliniekiem ir kur parādīt un pārdot mākslu. Diezgan forša ideja.

Un tagad, mani favorīti:
Toļiks

Villijs

Petruška

Espresso (dievinu šo, jo viņa sejas izteiksmes ir identiskas manām, tas ir, 99% gadījumu vai nu “kas vispār notiek”, vai “ok”)

Šarlote (burvīgs brīnums, labprāt devās rokās, spēlējās un sēdēja ar mani. Also, 15 minūtes centās noķert man mušu)

10 Likes

Kā tu atcerējies visiem vārdus? :3

Mīlestība liek darīt visādas trakas lietas.

3 Likes

Mans susļiks saplīsa

9 Likes

Vēlos jums visiem parādīt mana drauga perfekto kaķeni. Viņu sauc Kaja, un viņa ir izcils lopiņš, gaisma manai sirdij un dvēselei. (Viņa ir palikusi resnāka uz ziemu, tā ka tas vienmēr ir labs bonuss.)

13 Likes

:heart_eyes:

2 Likes

:pusheen:

2 Likes

Tas pats draugs, kuram pieder Kaja, nesen atrada uz ielas pamestu kaķēnu. Pagaidām aprūpē viņu, kamēr būs gatavs vai nu palikt pavisam, vai arī doties uz jaunām mājām. Nosauca mazo brīnumu par Oleandru.






(^kliedz uz draugu, lai tas nelien vannā :smiley: )

Un mana mīļākā bilde ar pūkaino zēnu ir…

13 Likes

Uhhh, te tik daudz sirsniņas jasaliek :smiley: <3

1 Like

Šovakar varēsi vēl salikt. Tas pats draugs divas dienas iepriekš noķēra trusīti savā pagalmā. Nabadziņam virsū viegli ietriecās mašīna, savainota kājiņa, tāpēc tika aizvests pie veterinārārsta. Tagad atpūšas pie drauga.
Kad izveseļosies, izliks sludinājumu, meklēs saimnieku, jo trusēns noteikti ir mājas.

P. S. Kajai izteikti riebjas visi šie jaunie radījumi viņas mājās :smiley:

3 Likes

saliec 2 trušus vienā būrī, varešu regulāri daudz bildes laikot :smiley: nespēs trušu bildes likt iekšā.

3 Likes

Modern Renaissance painting.

Oleandrs mēģina sadraudzēties ar Kaju. Kaja cenšas izlikties, ka viņa tur nav :joy:

9 Likes

Kaja ir samierinājusies ar viņa eksistenci, bet cenšas ar viņu pārāk neiesaistīties. Oleandrs nepadodas.

<3 <3 <3 My girl!!

Asortiments ar Oleandru.


Jāpastāsta jums visiem, ka Olenadrs šodien tika ielaists pie Oktāvija (trusīša). Viņi ir labākie draugi.


9 Likes

Sen neesmu bijusi mājās. Izskatās, ka kaķis ir pārņēmis manu lomu, un tagad regulāri morāli atbalsta manu brāli mācību procesā.

8 Likes

Mani draugi…

8 Likes
14 Likes

Mans vismīļākais❤️

11 Likes