Mani, Tavi zvēriņi!

8 Likes

Pievērsies skudru audzēšanai? :open_mouth:

Tās zaļās uzlīmes uz skudru fermas sieniņām izskatās šaušalīgi neglīti.

1 Like

Jau kādus 5 mēnešus audzinu šos mazuļus :3

Farmikārija dizaina izvēle nebija mana privilēģija. Tīri tehniski, lai nogādāt šos mīlīšus Latvijā nācās parkāpt visus iespējamos dzīvnieku migrācijas likumus gan LV, gan RUS, taka, pēc visa riska, zaļa krāsiņa uz skudru akvārijas ir pēdējais par ko jāsūdzās. :smiley:

1 Like

Pasaki, ka viņas pašas pārrāpoja pāri robežai un viss būs norm. :grin: Ja jau nākušas no RUS, tad, pieņemu, tās nav īpašās tropiskās skudras, kuras bieži vien audze entuziasti. Tik pat labi nevarēji dabūt vietējās skudras no kāda entuziasta?

Vietējās sarežģītāk audzēt. Viņiem olas tiek ietītas kokonā. Viņiem vajag īpašus farmikārijus un jāpišas ar temperatūru/mitrumu. Šitiem pietiek 25 grādus un mitrināt reizi nedeļā.

Diez ko tropiski nav, bet var atrast tikai steppes reģionos. Neteiktu, ka visā Krievijā izplatīti. Vienkārši Krievijas Likumu bārgumu kompensē to nepildīšana.

Skaidrs, paņēmi tuksnešaina dzīves stila skudras. šitās pie mums varbūt pat varētu pārziemot.

Priekš ziemas būs paklājs ar apsildi.

Ir tik liels risks nosaldēt? Stepēs kā jau tuksnešainās vietās temperatūras mēdz ievērojami svārstīties.


Konkrēti manējie ir Messor-structor.

I think my cat is broken, viņa jau cik ilgi šādi guļ un lūr uz manis

12 Likes

Hm… Kad tu pēdējo reizi uzlādēji viņu?

5 Likes

Izskatās, ka viņas enerģija tiktu izsūkta no kādiem zemākiem spēkiem

1 Like

Muļķības, mūsu realitātes slānī nav zemāku spēku par kaķiem. Aiz tiem nākošā pietura pekle.

2 Likes

tas arī ir zemākais spēks, par ko runāju :smiley:

Ja viņš tev sāk piedāvāt izdevīgas cenas par tavu dvēseli, neko neparaksti.

3 Likes

Bet ja piedāvājums ir tik vilinošs un zini ka tev tāpat nav ko zaudēt?

2 Likes

Ja piedāvājums jau tagad ir kārdinošs, padomā kas notiks pēc dažiem gadiem, kad sakārtosi savu dzīvi un sāksi nodarboties ar labiem darbiem. Dvēsele tas tev nav nekustamais īpašums, vairākas reizes nepārdosi.

1 Like

Ak, es ļoti šaubos vai vispār dvēseli var pārdot. Viņa jau nemaz nepieder mums

Šajā gadījumā dvēsele simbolizē mūsu brīvo gribu, kura nu gan mums ir uzdāvināta un ar tās palīdzību mēs varam gāzt kādus podus mums vien iepatīkas.

Lai cik aizņemts mēģini izskatīties, kaķim vienalga…

11 Likes