Mafija + Agar

Mēs te tā visu laiku darām. :D

1 Like

Work, work, work!

Un pēc darba citas lietas ko darīt. :slight_smile:

Kādam ir arī jāstrāsā :smiley:

8 ikdienas šoti? :smiley:

Būtu jau labi. :smiley: Bet nē. Reids wowā. :slight_smile:

Es labprāt uzspēlētu mafiju ^^ bet cik sapratu tur vajag reģistrēties :smiley:

Tās ir 10 sekundes, lai to izdarītu.

Jau izdarīju :smiley: un prasīja ilgāku laiku :smiley:

tieši gribēju rakstīt, lai visi jauniņie piereģistrējas. Ja tas jau ir izdarīts, tad malači! Drīz sāksim :slight_smile: iesim TS un gaidīsim linku no Žanetes

izspēlējām Mafiju un Agar, visiem paldies!
Tad nākamreiz mēģināsim arī citas spēles :slight_smile: Kefam bija laba ideja par galda spēļu iemēģināšanu un Paulam - action spēli Attack on Titans

Jūlij nāc atpakaļ!

man ne īpaši patīk tā ‘smieklīgo kāršu spēle’ :stuck_out_tongue: es pagaišreiz tur garlaikojos

Žēl, nu nekas. Uz nākamo reizi jāpaskatās vairākas spēles, lai ir iespējas. :slight_smile:

jap, sagatavosim ~piecas spēles
-Mafija,
-Agar,
-galda spēles (kādas divas),
-action spēli (piem Attack on Titans)
Tad paskaties kuras galda spēles ir interesantākās un iedod linku/pamācību kā spēli dabūt rokās
Tas pats ar Attack on Titans - būs vajadzīgs links. Man Pauls šo linku iedeva - http://www.mediafire.com/download/xhy7s8hcsotwv8s/RCFinal.exe

Es tik tagad pieslēdzos un sapratu, ka jau tik vēls un biju domājis pievienoties :smiley:

Ir tā, ka var taisīt vnk vienas boardgame izspēli, jo tās parasti prasa no 40 min līdz entām stundām. Un noteikumi ar prasa reizēm laiku, lai ar tiem iepazītos.

tad jāatrod vieglāko spēli, kas neprasītu 40 stundas un iepazīšanos ar garu noteikumu listi