Mācies japāņu valodu

Čau! Man liekas, kā šeit jābūt daudz cilvēku kas vēlas apgūt japāņu valodu. Man kādu laiciņu atpakaļ bija account šeit bet neko neesmu rakstijusi un ātri pazaudēju paroli :D Latvijā mums nav tik daudz iespēju kaut kur apgūt japāņu valodu un pat var sanakt ļoti dargi, es gribu piedavāt cilvēkam, kurš šo postu izlasīs kaut ko kā language exchange, es palidzēšu ar japāņu valodu un tu man palidzēsi ar latviešu :) Latviešu valoda man ir dzimtā bet mavā dzīvē tā sanāca kā es vairāk vienmēr esmu lietojusi krievu un angļu (un protams japāņu), man bieži ir problēmas ar gramatiku un visādiem native expressions. Vienkārši man vajag cilvēku kas ar mani runātu un paskaidrotu ja es kaut ko nevaru saprast, arī būtu forši ja tu vari labi runāt angliski :)
Par mani - jau gandrīz 2 gadus strādāju kā krievu valodas skolotāja ārzemniekiem, man nav daudz pieredzes mācot japāņu valodu bet man liekas es varu labi izskaidrot visu, okay deal :D Jau mācos japāņu valodu 8 gadus (no tiem 4 ar privātskolotāju), vajag pateikt, kā japāņu valoda man nav ideāla, un būtu labi jā tev pavisam nav priekšzināšanu un es apmacītu visu no paša sākuma (varu apmacīt līdz N3, tad varēsi izdzīvot Japānā ok) :D
Nodarboties varam caur skype jo nebūšu Latvijā… ja ir jautājumi raksti komentāros vai tieši man, ceru kā varēšu atrast language exchange partner :)

5 Likes

Paroli var taču atjaunot.

1 Like

it kā jau piedāvājums jauks bet ar N3 ir stabils intermmediate līmenis. Vairums darbu neņem bez N2. Un kā pret cilvēku tevi izturās ja ir N1 (kas gan vairāk tikai nostāsti). Man pašai gan ir sliktāk ar japāņu valodu, bet ar latviešu valodu nevarēšu palīdzēt :smiley: Man vairāk interesē kas par privātskolotāju. Agnese Haijima? (pie viņas arī esmu gājusi). Ja kādam tiešām interesē, par šo jau ieliku, ka ir brīvi kursi Japāņu valodas kursi Rīgā (Latvijas Universitāte + Yamagata Daigaku) - #7 by Menestrels

bet neizskatās, ka te kādam ir baigā interese mācīties… bet nu varbūt paveicas. It kā jau N3 pamatiem der. bet vari mēģināt kādu atrast https://www.mylanguageexchange.com/ lai kāds ar latviešu valodu palīdz.

1 Like

nu jā, nepareizi izeicos - tā ir, nesaku, ka pec stundas ar mani varēsi dzīvot tur un runāt kā native :D vienkārši ja kaut kas grib kaut ko mazliet iemacīties, kam ir laiks, tad es varu palīdzēt, especially ar vieglāku gramatiku, manuprāt sasniegt šo augsto līmeni ir ļoti grūti, ja tu nopietni gribi strādat Japānā tad jā, jādomā par privātskolotāju, jebkurā valstī tā ir, ja gribi dzīvot Spānija jārunā spāniski :D kad es to rakstīju doma bija par tipa iet uz kafejnīcu un nopirkt sev ūdeni veikalā :D bet nu jā, darbs un tas viss… ir ļoti grūti un tas nav priekš visiem. Un nu jā es nezinu cik ātri es reāli varētu palīdzet no 0 līdz N3, nevaru apsolīt, ka līdz tam brīdim nenomiršu :D Un pat latviešiem, kas brauc uz Lielbritāniju var būt problēmas runajot angliski, un šeit ir sajūta, ka visi runā angliski kopš bernības un visiem ir augsts līmenis, reāli tā nav, pat angļu valodu ir diezgan grūti apgūt…
Paldies, tur arī paskatīšos :D

2 Likes

Es teiktu, ka problēma vairāk ir nevis intereses trūkums, bet gan laika problēma. Bet tā, protams, gribētos mācīties, tik šobrīd ir citas prioritātes.

2 Likes

Es gan domāju ka tu esi gana tuvu N3 ja ne pāri though :smiley: viņa runāja par tiem kas faktiski neko nezin. Bet njā, šobrīd ir citas prioritātes.

Šajā gadījumā tev jādod pretī latviešu valoda. Attiecīgi tai jābūt gana labai.

Atzīšos, man parādījās interese par latviešu valodu tikai vidusskolas otrajā pusē. Vienmēr bijusi sajūta, ka tas bija par vēlu, lai man prātā detalizēti nosēstos gramatika. Kopš tiem laikiem vairs neviens nav kritizējis manu rakstību. Grūti spriest cik pareiza tā ir. :D

9/10 būs. Tik komats trūkst :D