Lūdzu izpalīdziet!

Esmu priekš sava pētnieciskā darba izvēlējusies tēmu par Japānas popkultūru, un būtu ļoti pateicīga, ja jūs varētu aizpildīt nelielu anketiņu! (Protams anonīmu) Viņa ir angliski, jo radīta arī šērošanai citās lapās, bet cerams tas nesagādās grūtības. Paldies jau iepriekš!

1 Like

Tīri zinātniski gribētos pajautāt : kāda ir pētamā problēma un hipotēze? o.O

Kāda ir Japānas kultūras ietekme uz pasauli un sabiedrību

1 Like

Izpildīju ^-^)/

1 Like

un hipotēze, jeb plānota atbilde uz šo jautājumu? :joy:
Cuz, viena ļoti plaša objekta/subjekta ar simtiem faktoriem ietekme uz otru vēl lielāku objektu/subjektu, kuram ir bezgalīgi daudz faktoru, jo sabiedrība tomēr ir pārāk plašs jēdziens, it īpaši 21. gs.
Tīri matemātiski 100 * infinity = infinity. Tas nozīmē, ka šajā hipotēzē jāiekļāuj bezgalīgi daudz variāciju, kā tāda milzīga izpausme, kā japānas popkultūra ietekmējusi tādu plašu institūtu, kā sabiedrība. Es gan neteiktu, ka uzdevums ir neizpildāms, bet parasti Zinātniskiem darbiem ir noteikti finansējuma un laika ierobežojumi, kuros diez vai būtu racionāli iekļaut tik lielu darba apjomu. :smiley:

Es tev ieteiktu pārfrazēt nosaukumu un pētamo problēmu uz: “Japāņu popkulturas <šeit viens no tās aspektiem, piemēram - mūzikas> ietekme uz baltijas reģiona <attiecīgi ievieto identisku aspektu - mūziku>”.
Nav tā, kā es īpaši piesienos, bet pēc piecām akadēmiskajām komisijām un trīs zinātniskiem vadītajiem man jau paliek žēl visus vidusskolēnus, kam ZPD ir par netradicionālo - neinteresanto tematiku :smiley:

4 Likes

Kur variants “nē”?
image

10 Likes

uz pasauli o.o

viss ok. vienkārši liekas baigi plaši

Ko tu domā ar “uz pasauli”?? Es saprotu, ka var būt ietekme uz sabeidrību, bet uz pasauli?

Same shit. :smiley:

Jebkura atbilde zinātniskajā darbā ir atbilde. Ne vienmēr hipotēzes pierādās. Pirms cilvēki izgudroja lidmašīnas, ir bijuši vairāki drosminieki, kuri pielipināja spārnus pie rokām un noleca no kalna lejā. Attiecīgi blakus bija stāvējis cilveks, kas bija pierakstijis savā piemiņas blociņā - nākošreiz vajadzēs paņemt lielākus spārnus.

2 Likes

Done and done.

1 Like

Izpildiju.

1 Like

darīts.

1 Like

Izdarīju… bet teikšu kā ir - konkrētā aptauja ir bezjēdzīga un sarežģīta… priekš sevis… dažas demokrātiski nora’dījumi…

  1. jo mazāk dot svabadu atbildēm, jo labāk - precīzākās tās būs - brīvās formas lauciņus, teorijā, katrā anketā ir jāanalīze - atslēgvārdi, ideja un citas lietas. Attiecīgi, labāk salikt vairāk jautājumu ar konkrētām atbildēm nekā pēc tam ņemties ar analizēšanu.
  2. This is a very important survey for my school project. I ask you to please spend a few minutes of your time. - nafig man tērēt savu laiku tavam skolas projektam, priekš kam? Tās ir tavas problēmas! - vienmēr piedāvā cilvēkam “atlīdzību”, krietni labvēlīgāk un raitāk aizpildīs.

Labāk šim piemēram sekot - mazāk galvassāpes pirmkārt tev. Mazāk pētāmo objektu un to aspektu utt… un kāpēc vienmēr jāņem nestandarta lietas - labāk paņemt kaut ko zināmu, to interpretēt/pārfrāzēt un aiziet.

3 Likes

This topic was automatically closed after 6 days. New replies are no longer allowed.