Looking for a flat/flatm8

Varbūt kāds vēlas īrēt Rīgā dzīvokli uz pusēm ar mani?

Lieta tāda, ka ņemot vērā manu darba grafiku - 2 nedēļas pa jūru, tad 2 nedēļas mājās - man nav izdevīgi vienam īrēt dzīvokli. Īri un komunālos godīgi dalīsim uz pusēm. Starp citu, esmu diplomēts pavārs un, ja par sevi tā var teikt, garšīgi gatavoju. :wink:

Vai varbūt kādam ir zināms uzticams cilvēks, kas izīrē 1 vai 2 istabu dzīvokli Rīgā par saprātīgu cenu?

Pašlaik dzīvoju savā mājā Koknesē, bet nevaru vairs izturēt dzīvi prom no civilizētās pasaules, gopņikiem un Origo… :smile:

Būšu bezgala pateicīgs par jebkādu info. :slight_smile:

1 Like

Labpraat pats piedaavaatos, bet man vispirms shis tas jaasaved kaartiibaa un tad varu kaut ko saakt domaat. Reaali aatraak par pavasari toch neko nemekleeju.

Par dziivokljiem runaajot, man braalis savu iziireeja, bet laikam atrada iirnieku jau. Citaadaak nav iisti variantu.

Nu jā, biju domājis jau tagad novembrī vai decembrī…

Namīpašums 2000 pagaidām neabižo, lai gan vēl nav piedzīvotas īstas domstarpības.

Centrā ir kopmītņu tipa mājas. Būs jāmaksā tik par savu istabu, kur vari ieslēgties un darīt ko vēlies saprāta robežās, un visi komunālie dalās starp iedzīvotājiem.

Labāk eju zem tilta nekā īrēju istabu komunalkā… :smiley:
Maksimums varu dalīt vannas istabu ar vienu cilvēku un negribu baidīties, ka kāds (parasti “neviens”) apēd manas vakariņas, kas glabājās ledusskapī.
Bet paldies par piedāvājumu. :slightly_smiling_face:

1 Like

Tā ir kāda namsaimnieku firma?

Jā, viņi īrē dzīvokļus dažās mājās Centrā. Dzīvokļi nāk kopā ar mēbelēm un sadzīves tehniku, līgums tiek slēgt uz gadu. Sekojoši tu uz šo laika sprīdi esi drošs par savu īres maksu. Pēc gada pastāv risks, ka viņi piemetīs kādus 10 EUR pie īres maksas.

Nu jā, pagaidām ir labs variants Pļavniekos. 250€ + komunālie par 2 istabu dzīvokli. Tikai jāatrod gana jucis cilvēks, kas gribētu sadzīvot. :joy:
:cry:

Nea, Pljavnieki par traku. Braaleenu vienreiz taa atshtaukaaja, ka shis slimniicaa dabuuja guleet. Kad ieraudziiju, nemaz nepazinu, samiizos konkreeti.

Nu nez, es Pļavniekos 2 gadus nodzīvoju un no centra bieži gāju uz mājām dažādās nakts stundās un dzēruma pakāpēs. Nekas ļauns ar mani tur nenotika. Protams viss mainās, ja cilvēkam patīk staigāt pa fēniksiem un citām vietējām “atpūtas” vietām.

Tas gan bija pirms gadiem 15 vai vairaak. :smiley: Bet taapat neesmu sajuusmaa par guljamrajoniem. Laikam Teikas ietekme, kur esmu uzaudzis.

Tas Rīgas gals ir knapi pusdzīvs, ap vakarpusi viss noklust.