Loli (little anime girl) fandom

nope

pārāk lielas acis

ne

ne

b45256afe11c8f03f32d076b297a7eb4

Aww. Trombocīti <3

4 Likes

6bf
hmmm. then those kinda counts as lolis tho :thinking: !?!?



Reāli tā man neinteresē loli, nav waifu utt.
Okey, tātad cik man saka, ka viena otra kura kaut cik man tīk neskaitās loli, tad tomēr ir iespējams viena kas kaut cik tīk un laikam skaitās loli, es vismaz tā ceru xd

Yin - Darker Than Black

yin%20smile

Yin ir bez emocionāla, bez brīvās gribas tā saucamā “Lelle / Doll”.
Viņa ir medijs. (Mediji ir laikam tie kas spēj kontaktēties ar gariem, spokiem, utt.).
Viņai ir spējas novērot citus cilvēkus ar tādiem kā spokiem ar ūdens palīdzību. Viņai tajos brīžos obligāti jābūt kontaktā ar ūdeni un tai citā vietā arī jābūt ūdenim.
Yin ir daļa no grupējuma “Syndicate”. Viņa ir DTB animes galvenā varoņa Hei palīdze, komandas biedre utt.

Varētu ko minēt par viņas pagātni vai ar nākotni, bet labāk nē, jo tie būs spoileri ;d

Kāpēc man viņa tīk?
Man nez kāpēc tīk tas viņas bez emocionālais drūmais skatiens.
Viņas kuplie pelēkie mati ir tīkami un arī tās melnās, pelēkās, violētās drēbes ir tīkamas, tā teikt kopā tās visas krāsas tīkami izskatās. … such a cutie :3
Cik atceros švaki, tad eng dub balls ar neko neizcēlās, bet bija ok.

com-crop

com-resize

tumblr_ph06oiZpWR1qzljvuo1_500

d49n5qm-0afc1ec0-d5a1-4b14-b978-780ea0a3900d

3 Likes

Pusaudzis nevar būt loli tips, ja viņš pat necenšas tadam tipam līdzet.

Anime tas saucāms kudere.

but is she one? ja jau viņas bez emocionālais stāvoklis ir tā teikt “lelles programmatūra”, brainwashed or something to be calm and do what they tell her to do.
Vai viņa tad vēl skaitās kudere?

Jap. Vispār vēsturīski populārajos anime darbos, vēsturīski, ta sanāca, ka kudere mēdz būt necilvēki. Tas gan nav obligāts nosacījums, toties paralēli noverot var.
Yin, C.C., Kanade, Yuki Nagato, Motoko.

Tik pat labi, klišeja ir varoņi, kam ir bijusi ne visai krāšņaina pagātne.
Homura, Gandrīz jebkurš no Attack on Titan, Sailor Pluto, da kaut vai Batman.

Varoņa tipa identifikātors neprasa no viņa neko citu, ka izcelti retu vai izcelti vaju emociju attēlošanu. Tā var būt gan meitene, gan puisis, gan kibernētiski modificēts masu iznīcināšanas ierocis no citas planētas. Galvenais, lai varonis ir personeficēts pietiekami, lai viņā vizuāli varētu identificēt galvas vai sējas simboliku. Visai redzama lieta visiem Kuudere ir ta, ka acis viņiem lielākoties neatveras šaurak par pusapli, un mute lielāko laiku ir taisnās svītras veidā vai statisks punktiņš.

Rekur tev tipiskais ASCII Kuudere:
D _ I
D

Reku spēļuks ar mūsu mīļāko ateisti… 幼女戦記 ―ノルデン上空の魔導制空権を維持せよ!!― REMAKE!! - ゲームアツマール

Nekad neesmu bijis loli fans, bet šī meitene ir pārāk jauka :disguised_face:

undefined
undefined
undefined
undefined

1 Like

Ej tu nost, kad ieraudzīju nomiglotas animācijas, jau sabijos, ka man ar tevi vajadzēs veikt “hentai ne forumā sarunu”. :joy: It īpaši loli tēmā, uff…

4 Likes

As i planned :sunglasses:
Bait succeeded :nerd_face:

2 Likes