League of Legends - sarunas

Esi lūzeris un spēlē tos op čempionus lai tiktu uz goldu.

m?

Lai cik čempis būtu op, vajag kaut kādu pieredzi spēlē, lai tiktu goldā. Pozicionēšanās, map pressure, objective control etc.

1 Like

Tiki golda un tagad gudri dirs? :joy::joy::joy::joy:
Nevajag nekadu zināšanu lai tiktu goldā tikai grindo.

Ja tu neliec wardus, neskaties mapā, nemāki pozicionēties un neņemsi objectives, tu uzvarēsi spēli?
Btw, next season plat. ^^

1 Like

nu, es tā papisu savu pirmo ranking spēli, vnk fail bij. Aizmirsu , ka support vaig vārdod apkārni, un iegāzāmies ar jinx botā, 4x nogankoja mūs lee shin, miss fortune, ar lee shin safēdojās un viss, papisām spēli 30minūtē :confused:

Sin*

sup, lol fani. Man vajag cilvēku, kas visai labi izprot spēles mehaniku.
Rakstat pm. :wink:

Tikko izmēģināju Ivern un es nesaprotu vienu lietu.
Kam viņš ir labs?

Nekam, izņemot to , ka vari visam team iedod buff

Front line and peel.

Paprasi Dināram lmao

1 Like

1random izdomaju panemt zed un kas man ir preti aha

1 Like

bija parāk viegli :smiley:

tava mumija mani glaba

Ugh.
Es jau lēnām redzu kā ADC role izmirst.
Pēdējā laikā ļoti daudzi spēlē Tank + Support vai Fighter + Support botā, jo viņi ir vnk stiprāki.
ADC tā jau nereāli mokās šajā sezonā, un tagad ar jauno assassin rework, no tiem vispār nebūs jēgas : (

EDIT: Es jau lēnām cenšos iemācīties top/jungle. RIP mans adc role.

1 Like

kļūsti vnk vel labāks, spelē ar metas adc. prasi tancigo supportu, un lai viņs adoptejās pie tevis. Un es domāju labs dravens, jebkādā metā ar 3 cirviem jebkam galvu lauzīs. adc jatiek līdz itemiem, ja nevar aizskriet pa priekšu.

Bet ka es jau discorda teicu, labāk tā, neka ka tavs adc bez nekāda skilla vnk ar auto attack nositis visus.

Jesus.
Man no pēdējām 8 spēlēm ko esmu spēlējis, tikai 1 ir uzvarēta.
Es nesaprotu šo metu, man liekas ka viss ko es spēlēju ir izgājis no meta :frowning: