League of Legends - sarunas

http://puu.sh/rQq3c/a82ac5a561.jpg

Man liekas viņi grib lai es pērku project skinus.

2 Likes

tie ir rewardi no doom bota?

Personīgie skidoni. :smiley: Violetā podziņa.

1 Like

Esmu pāris lvl atālumā no 30 lvl :smiley:

@vacis https://m.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/2qwn60/so_i_can_buy_oathsworn_as_kalista_is_in_the_shop/

1 Like

sk tad kalista tik top mid/adc kad supp tank k

Any tips with twisted fate. Mani kata midā vnk izdrāza, konkrēti. Stulbais junglers ārdijās, ka es feedojos. Es pat pie minjoniem netiku. :confused:

Ja gribi baigi pušot izmanto red card. Kad kata lec virsu un ulto pataupi savu W un izmanto gold card. Farmo no ataluma ar Q. Maxo pēc situacijas ja es ļoti behind maxo Q ja normali iet vai esi ahead maxo W. Un kad esi lvl 6 meiğini ar savu ultu iet uz botlane/top kurš ir vairāk ahead un meiğini dabūt killus/assistus. Twistedfate ir taka vairak uz mappressure (splitpush, ganks ) Ceru ka šis palīdzēs.

paldies.

Tev vajag padomu tieši pret kata (Ko Maikls jau iedeva), or padomus in general?
I kinda mained TF kādu laiciņu.

es domāju itkā in general, bet par katu bij labs. man vispār nepatīk stāvēt pret katu :/. Bet nu jā vari iedod kādus tipus kā ar viņu hujarīt, savādāk, nofēdošos, bet nejau speciāli… 29lvl :confused:

Welp pret katu ir tā vainu tu snowballo viņu un seko viņai visur. Vai outfarmo un pusho, un atļauj viņai skraidīt ar cerību ka tava komanda tiks galā.

vēl lux riebjas, ar saviem stuniem :smiley:

Patiesībā es pat nezinu ko ieteikt…
Izmanto savu Q lai harrassotu, un ar blue card dabon atpakaļ zaudēt mana.
Uz fermu tev ir nežēlīgi jāfokusējas. Ja tev jau ir ~100 CS ~12 minūtēs, tad tu jau es ļoti ahead.
Ja esi fed, izmanto savu ult lai aizlektu pie enemy adc (ja viņš ir solo), un izdzēstu viņu.
Ja enemy teamā ir twitch/rengar, tad tavs ults ir super labs lai counterotu viņu stealths.
Pirmo buildo Echo, un tad Lich bane, šie divi tev dos super labu movement speed, jo TF tas ir vajadzīgs.

Idk ko vēl varētu pateikt…

Thx, par tipiem. P.s Pateicoties šodienas mačiem ar visiem, kas piedalījās, esmu sasniedzis 30lvl… Wuhhooo, let the game begin

Pray for silver. :y
Sezonas sākums un beigas nav tas labākais laiks spēlēt ranked, bet nu…

1 Like

Pirms sāc ranked, es ceru ka tu runas sapirki :joy:

krāju naudu :smiley: