League of Legends - sarunas

Iedos kkādu jayce. :smiley: bet nu irēlijai būtu labi. pagaidam ir visiem cilvēk veidigiem. takā drīzāk bus kkads gnārs.


hell yea

1 Like

Rito, jums vajadzēja balansēt assasinu vietu lolā, nevis iedot op buffus.
Talon wall-jumpi… Vienkārši ar kuru galu viņi domāja? Tagad viņš uztaisīs kaut ko mazliet tanky un tu viņu nekad nenositīsi, jo viņš vienkārši pāri katrai sienai aizleks.
Zed passive. Jā, es pēdējā laikā ar viņu spēlēju un par buffu priecājos, bet iedot early zedam dažus killus un viņš tā slānīs visus pārējos… Tagad viņš būs must ban/pick.

1 Like

dude katas daggeri ir vienk kkas ja piesaujas ka izmantot vina vienk bus unkillable :smiley:

Pret pro playeriem tagad jau nerēali spēlēt, tagad tie pro playeri vispār būs god.

1 Like

ja tieshi ta :slight_smile: ev vel neesmu paskatijies ka mans milulis rengo izskatas vilciena uz darbu braucot paluresu

ja kas youtuberim Redmercy ir visu assasin rework full gameplay video iznakusi noskatijos katarinas vienk arprats :smiley:

Tas vien, ka viņam tagad ir 4 ferocity ir nereāls buffs. ;D

1 Like

Kā korekti sekot līdzi Ciparu elektronikai datoros!

2 Likes

Ahaua nja nice

Parkour Talon skin confirmed

kāds var ieteikt, ko labu likt morganai virsū, lai ir balanced sup + dmg? :thinking:
p.s eju cenšos saprast spēli ar supportu :D, bļe iegrūdu naudu priekš boossta xp, lai ātrāk dabūtu 30lvl. :smiley:

ka sup vispar ieteiktu zyra.
morgana? full ap taisi. nu pec sup itema. tev galvenais ir trapit Q un uzreiz W apakšā. un turēt E priekš adc.
un ja. ka 3 itemu zhonya. lai var uzspiest ultu un ja tevi sit, ieet zhonya. pa to laiku var visus pretiniekus nosist.

24 lvl. fuck yea nedeļas laikā uzsitu kādus 6lvl :smiley:

1 Like

Ok… Vai kāds te pieminēja morganu? :D
Es parasti vienmēr cenšos dabūt pirmo wardu itēmu(Eye of the watchers) + mag pen. boots
Tālāk aiziet zhonya, jo dod cooldown un efektīvu ult izmantošanu, pēc tam seko Atēnas grāls, kurš dod mag res+mana+cd, kam seko kristāla scepteris, ar kura palīdzību W skills ne tikai nodara lauka bojājumu, bet visiem, kas ir laukā vai to šķērso samazina movement speed, un šo sarakstu beidzam ar Liandry’s Torment, kas dod nepieciešamo magic pen uz beigām un padara W lauku vēl jo nepatīkamāku, jo ne tikai palēlina visus, kas tajā atrodas, bet vēl tos svilina nost ar itēmas pasīvo :D
Jāatzīst gan, ka šis builds samazina morganas izdzīvošans iespējas, jo lielākoties viss ir bāzēts uz AP, bet ja komanda saprātīga un nav n-tie counteri, kas lec virsū un one-shoto, tad ir tīri okey :)

Neaizmirsti puisim iemācīt trāpīt stanus, lai nav tāds kā tu. :smiley:

1 Like

ar Q ir tā, atkarīgs kā spēlē pagadās, citreiz pidari aiziet aiz minioniem un minioni stunt…

labak neka gaidiju

:thinking:

1 Like