League of Legends - sarunas

ANX vismaz vienu spēli uzvarēja vai nē?

nop. es 1,5 spēli noskatijos. gaužām slikti bija. bet nu cinijas. kkādus C9 būtu paņēmuši.


Man tik ļoti patīk šī “tank meta”… :’)

tank meta best meta, bet tank ekko = please god no mercy us
bet labi ka pēc assassin update tank ekko būs prom ka teica riots

1 Like

īsti tgd nav tanku meta. tgd topā vnk jastāv un jaņem counter pick vai safe farm pick.
Tanku meta bija pirms gada. kur tiešām tik tanki stāvēja. bet tgd var visu ko ņemt.

Ja nemaldos, s6 sākās ar tank meta.

1 Like

tur laikam bija fiora, quinn, ryze, GP, meta. un tad vel swain un vlad parādijas (nu tie arī gluži tanki nav).
No tankiem malphite un poppy bija vienu brīdi aktuali.
Nu teiksim tā, ka tīri norm sezona priekš topa. Vairs nevajadzeja spēlēt, tikai ar malphite un maokai :smiley:

p.s. jaiemacas ar Vladimiru spelēt. Itkā esot ļoti labs.

Sezona sākās kaut cik balansēti, tagad reta parādība, ja adc var kerijot. Šajā sezonā adc salīdzinošāki vājāki ar citām sezonām.

1 Like

tas gan. jo adc netiek galā nedz ar tankiem, nedz visādiem dmg top. vai pat ap top. un tops itka skaitas soft līnija. :smiley:

Diemžēl viss board saka ka ADC tagad ir pārāk stipri etc etc.
Man liekas viņi vnk nevēlas atzīt to, ka tas, ko viņi spēlē, ir tiešām pārāk stipri.

Also, kurš excited par jauno Lux skinu? (Kurš iespējams būs arī šī gada leģendārais/ultimate skins) ;D

iemet bildi ar lux skinu. bet nah. ir čempi kuriem vairāk skini ir vajadzīgi.

ultimate skins, kurš iznāk reizi gadā.

1 Like

Nav vēl bildes, bet ir parādijies PBE shopā “Elementalist Lux” kuras vērtība ir 3250.

Guess mēs drīz redzēsim, maybe tas bija nepareizs cenojums.

Saproti, ka visi ultimate skini ir par 3250?

1 Like

Yep.
Kad es neesmu to sapratis?
Maybe tas ir parasts skins kuram ir nepareizs cenojums, un patiesībā būs cits ultimate skins.

Nebūtu loģiski pateikt, ka būs ultimate skins, iemest lux skina cenu PBE un tad nomainīt skinu uz legendary.

1 Like

Cilvēki mēdz kļūdīties, maybe kāds netīšam uzlicis nepareizo cenu, kā jau iepriekš esmu minējis.
Es nevēlos confirmot ka Luxai būs ultimate skins līdz tas tiešām tiks atzīts, savādāk es būšu vainīgs.

Kautgan ja ta padomā, tad Elementalist Lux izklausās pēc legit Ultimate skina, jo var diezgan viegli iedomāties kā tas varētu izskatīties…

Tik žēl ka tiesi Luxai, jo viņai tā jau dafiga skinu.

Yep.

Tikai vienīgais, kurš legit labi izskatās ir star guardian.

Arī pieļauju domu, ka aiznākošais ultimate skins būs top lane, jo lux - mid, udyr - jungle, ez - adc un sona - supp. Es vismaz ceru tā, jo apdalīt top lane čepmjus (pārsvarā tanki) nebūtu smuki.

1 Like

Yeah…
Mēs jau varam sākt domāt kādam čempionam un kā varētu izskatīties ;D