League of Legends - sarunas

image

3 Likes

I mean sure?
image

Bro…TFT Azir ar 2 Rage Blade ir broken. fml

1 Like

Kamēr nespēlē Silco comp ir labi. XD

Void set is sick

5 Likes
3 Likes

I don’t see you playing. Just watching videos? :D

Kopš zaudēju e-pastu un vienlaikus lol accountu vairs neesmu spēlējusi, bet man patīk lore :D

Wow. Superīgs rullītis. To Kayle skatienu uz Morgana (1:31) reizes 10 tinu atpakaļ un skatījos vēlreiz :grin: Nu un protams iepīt ideju, ka Tryndamere savā “nemirstībā” cīnās pret Kindred, ir vienkārši ģeniāli.

Kādas domas par jaunā čempja veiklo dizaina apdeitu? :smiley:
Man reāli tas pirmais atgādināja to šausmīgo Sonic dizainu, pirms to salaboja.

3 Likes

Kas gan var būt patīkamāks kā čatā rakstīt “EZ” pēc 40 min mokošas spēles.

1 Like

Jaunā sezona pagaidām fun. Jaunie items ir cool un man patīk ka var redzēt ka daži no tiem liekas kā radīti konkrētiem tēliem. Piemēram ‘‘Experimental Hexplate’’ ir ideāls priekš Nocturne! :smiley: Pēc 3 ranked games iemeta Emerald 4, so par sezonas reward varu jau neuztraukties. xD

It’s crazy, ka ir tēli kas bez problēmām dziedē, bet spēlējot Soraku visu laiku ir jādomā kad tu vari uzhīlot, lai pats neaizej bojā.

1 Like

Not really too bad ar jauno healer item! :smiley:
Tik Q jātrāpa, tas tiesa!

1 Like

nah, fuck that shit game

1 Like

Es gaidīju, ka kāds uzdos šo jautājumu, bet neviens neuzdod, līdz ar to būšu bezkaunīgākais - kas bija tas pēdējais piliens? :smile:

Tft sezonas mehānikas vienkārši garām, nervi netur.

SR arī vienkārši broken un unbalanced. Adc šajā sezonā ir vēl lielāks sūds nekā citās sezonās un riots tikai turpina viņus nerfot. :D +dīvains elo, kad man pretī botā met masterus ar kuriem daudz maz līdzīgi varu nospēlēt, bet mans tops zaudē gold spēlētājiem. :D Claimbot vajag nervus no dzelzs vai spēlēt citu role.
Aramam nav ne vainas, bet nu nah to mazo indie company, kurš tā jau spēli nevar balansēt un vēl atlaiž darbinieku kaudzi. :D

Rekur bot role winrates. Emerald+

1 Like