League of Legends - sarunas

Ar i5 5200U un ļoti sūdīgu integrēto gpu var dabūt 60fps uz max settingiem. Cik zinu lolu visiem pavelk, vienīgi @Matejs vēl nesen spēlēja ar kādiem ~30. :smiley: Nezinu kā, bet spēlēja.

1 Like

°WOT? :flushed:
Es ar savu piekto skrienu uz download lapu!
Paldies par info!!!

Nu, tur bija kā bija, galvenais, ka spēli uzvarējām. :smiley:

Tad tev jāspēlē kopā ar kādu draugu, kas tevi izvedīs caur early game un plašāk pastāstīs par vispārējām lietām. Lolā komūni ir diezgan sālīta un nav pretimnākoša pret iesācējiem. Ja vēlies varu ar tevi kaut kad saspēlēt, caur TS3 pastāstītu, kas un kā.

Viss jau ir labi, bet es kā support main jūtu sāpi. Es parasti ar Sonu vai Soraku spēlēju un vakar visu laiku tiku atstāta viena lainā pret diviem un vairāk pretiniekiem.

Nu jā, Sona un Soraka ir kā ir. Es parasti spēlēju ar Morganu vai Zyru, jo viņām ir liels CC un, ja tev ir turrets zem kura spēlēt tie 2 vai 3 pretinieki nav tik liela sāpe.
Tavā gadījumā tev visu laiku būtu jābūt blakus savam ADC, ja viņš ir miris/shopā vai vienkārši sūkā atrodi citu ko supportot, jo viena (spēlējot ar Sonu/Soraku) tu neko daudz nevari izdarīt.
Pat, ja pretinieki sit torni, labākais ir uzpingot un supportot to kurš iet aizstāvēt (ja netiek ņemta cita svarīga objektīva, kas attaisno viena torņa zaudēšanu).

Kurā serverī tu spēlē?

Redzi, esmu mēģinājusi dažus citus (Morgana-pirmais nopirktais), bet tie man smagāk padodas. Ja jau CC vajadzīgs, tad jēdzīgāk Leonu ņemt, bet Sorakai un Sonai ir savi plusi, kuri mani principā apmierina :grin:
Tas viss ir skaidrs kā diena, bet es biju runājusi par to, ka pilnīgi galīgi nekustās un pretinieku viņiem nav.
eune

Nu tad tev gadās shit for teammates… :slight_smile:
Ja kādreiz vēlies uzspēlēt kopā vari add mani, tikai nezinu kā mēs supp vietu sadalīsim. :slight_smile: T.i. ja nebaidies ar apsūbējušu silver spēlēt. :smiley:

Vari pat neiespringst par runem un masterijiem, ja nemaldos tad 8. nov. būs jaunas runes.

2 Likes

Woop woop, dabūju 15 day banu!
Not mad at all, beidzot ir legit iemesls “vacation no lola”.
Actually biš smieklīgi ar ir, jo chat log rādija manu “ban-worthy” messages, un tur bija literally “fuck” “fuck this” “kys” un “i wanna die” :smiley:

Es reiz dabūju banu par to, ka pateicu ‘‘fucking niggers’’, jo komandā čalis nezināja atšķirību starp gang un gank. Ja gang, tad nigeri vainīgi, damn rito.

1 Like

Rito system best system.
Kamēr mans accounts suspended, tikmēr draugu accountus carry uz goldu lai viņiem tiek victorious graves :^D

dsgsdgf

Labs teamwork un retarded flash… :smiley:

1 Like

Tas brīdis, kad Zarya uzmet savu gravitonu un Genji uzbrūk ar savu ultimate :smiley:

1 Like

Kādam vēl nešķiet ka spēlē ir drausmīgs balanss tagad?
Tanki šķiet ļoti spēcīgi, un adc ir pretty weak, izņemot tie, kuriem ir liels range.
Mainly tādēļ, ka tankiem ir lieli raw numbers uz abilities, un viņiem bija buffs uz armor/MR, un tad ir adc, kuriem nebija nekādu baigo buffu uz armor/MR, un jebkurš mage vai ability damage dealers var mierīgi iznīcināt adc’s.

Tāpēc ir jādodas spēlēt spēles, kurās viss ir sabalansēts (Overwatch)

Ez tagad ar pareizām rūnām vispār ir neiznīcināmi spēcīgs. Pilnīgi piekrītu par to balansu. Bet Kindreds atkal ir kaut cik spēlējams, kas mani mežonīgi priecē.

True, šodien spēlēju pret Ezreal, un viņš mani reāli izdzēsa.
Also jā, man prieks ka daudzi čempioni tagad var būt reliable.
Jhin ar Aery ir nice. Lucian ar Press the Attack arī.

Jū, redzēsim kad nāks pirmie nerfi utt.