League of Legends - sarunas

tgd ir tā, ka cilvēki neprot vispārigi spēlēt. Vakar rankedos bija ta, mums māk 4 spēlēt, pretiniekiem 3. mes uzvaram. vai otrādi. kad ir twitch adc ar 11k dmg pa 35 min. ir ka ir :smiley:

Visi pirms sezonas beigām ir kā traki. Grib pa pēdējām dienām tik tēc iespējas augstākā elo :smiley:

nja esmu traks donater
http://www.elophant.com/league-of-legends/summoner/eune/36324606/skins

gg

1 Like

o. man 3x mazāk, bet nu vismaz zolīti punktu.
un izrādijas man ir skini, par kuriem nezināju :smiley:

http://www.elophant.com/league-of-legends/summoner/eune/36347431/skins

Pēc jaunā assassin patch, Katarina sēž ar viszemāko win rate.
36-38% worldwide ;D

1 Like

Tik un ta vina ir op tik jazin ka daggers lietot man ta parveidota patik

Viņa ir daaaaudz jautrāka.
Plus es ar iepriekš nemācēju izmantot viņu, es parasti lecu virsū uz daggers, bet izskatās ka pareizi ir uzmest uz enemy, uzlekt uz enemy, skrienot paķert to dagger un iespējams vēlreiz uzlekt virsū ;D

Tas lose rate ir tpc ka daudzi vienk nemak vinu izmantot man piemeram vina liekas diezgqn easy par rengo vispar nerunasim vakar izspeleju vienu game man tika spele kur bija 3infernal drake un visi staki man late game bija 780ad tik jautri

TIk jautri tev bij :D, ashe solo kill "D ONE SHOT :smiley:

Tik skaists splash art… ;_;

2 Likes

bet ne tik skaists ka tu : 3

3 Likes

<3

shitadu speliti zaudet ehh

tas ir legāli tik bieži mirt visiem? :smiley:

Izskatās, ka jūs tikai pēc killiem esat skrējuši un aizmirsuši par pušošanu.

1 Like

es skreju pec kiliem parejie centas pusot zaudeja visi line es nevareju 3 dALAS SADALITIES BIJA KA BIJA

  1. of all chill ur tities.
  2. tu nebiji pietiekami labs lai carryotu so deal with it
  3. kursh pie velna nem ignate smite uz rengara?

es tachu nestresoju :D:D dude :smiley: lol tu i had fun but we lost un ja es nemu manam play style nav nekadas jegas no flash
ta ka nevajag

Nah tev vislaik dzīties pēc killiem? Ar rengo dabū to savu kaklarotu un pietiks dzīties pēc kiliem. Wakaflaka arī bronzas scrubs, visulaiku dzenas pēc killiem kaut vai 27/2, bet par objective aizmirst un tā arī papīš teamfight un vēlāk jau arī spēli.

1 Like