League of Legends - sarunas

taisniba. ar mundo gruti vispar spelet. nonarfoja lopi lidz galam :frowning:

P.s. visi jau par Clown 9 ierēca?

Hello @DarKray @fire2rider Es varēšu mošk pēc 4 h tikai. Mājās ciemiņi.


ludzu :D Mundo <3

Neizskatījās, ka ervins throwoja. Premade spēle, tātad arī komunikācija bija. Pec jungler ranka pieņemu, ka viņš spēja kaut ko izdarīt. Pavisam citādi apstākļi.

1 Like

es pret diamond 5 biju :slight_smile: un 0 ganki. :slight_smile:
visas speles ir savadakas. es tikai gribeju pieradit, ka var nemirt. un dmg var taisit, kaut ari viņs ka miskaste tgd ir.

Sāksi runāt par divīzijām? Tu esi gold 2, es knaps gold 5. Biju arī pret augstāku divīziju.
Kā jau teicu, apstākļi savādāki, tava ‘‘pierādīšana’’ nekam neder.

1 Like

Are you gonna play guys?
Esmu brīvs tagad un labprāt uzspēlētu ^^

es pashlaik mekleju rank spelei : (

Penta ar Ashe fuck yea, tā bij šodienas smagākā cīņa. 1.05h kautkur. viens izgāja 20min afk, mūs tā drāza, pārfēdots wukongs ar fizz vnk , bļe, ka izflešojos no fizz ult, kā viņš reidžoja, jo mums bij palikuši divi tureti, un 50min atsitāmies trijatā, jo ceturtais, kyle vnk staigāja apkārt, teemo vēl ar sēnēm, ko padarīja, es un vī vnk apgriezām spēli gaisā :smiley: suka dabūju S+ ar Ashe

1 Like

Es zinu ka neesmu daļa AF jau pusgadu, bet varat mani ielikt atpakaļ AF LOL grupā? Es zinu ka esmu bronza 5, bet es labošos, apsolu ;( :smiley:

tgd itkā noņemta ir.:smiley: Darky japrasa, lai uzaicina tevi:smiley:

Spēlēju twitch, un enemy teamā bija fed Yasuo.
Es biju pretty behind, un tad viņš uzskrēja man virsū, un TIKAI ar savu Q mani uzreiz izdzēsa.
Es zaudēju visus 100% tikai no viena Q.

Jesus fuck, kad beidzot viņi nerfos Yasuo.

2 Likes

gan jau nekad : (
un ja nerfos nebus nekads stiprs nerf
ja tik nenonerfo ka ar ryze bija ka vispar mesls :smiley:

Ja nemaldos grupas visp pagaidam ir izslegtas atbrauksu majas paluresu kas tur notiek

Es šodien esmu sapratis to, ka visi Board lietotāji ir tizli.
Es izveidoju thread pastāstot šo situāciju, un pieminot, ka Yasuo ir overpowered.
Mani ir downvotojuši, un visi saka ka Yasuo ir balanced.

Mazliet vēlāk redzu upvoted postu kur saka ka yasuo ir overpowered.
Wat???

Elementāri Watson, nevienam tu nepatīc! :sunglasses:

2 Likes

Nah, visi zin ka esmu super foršs, un neviens nav pietiekami vērtīgs lai būtu tādās pašās domās, kā es.

1 Like

What ever Makes You feel Better

2 Likes

Šonakt notika brīnums vai arī nē?

ja tur par H2K, ANX, tad H2K paņēma.