League of Legends - sarunas

Sarunas par LoL, rakstam šeit, nevis LoL spēlētāju sarakstā. :smile:

@m1raz Jebkura ADC builds. Labs iesācējiem, awesome dmg output.
Sāc ar Doran’s Blade un HP potion ( + wards ). Rush B.F. sword --> Infinity Edge. Pēc tam vari nopirkt boot’us, kas ir def buildā. Turpini ar Zeal un tad no viņa taisi vai nu Statikk Shiv ( ja vajag labāku wave clear ) vai Phantom Dancer (90% gadījumu ņemu PD). Tad pērc The Bloodthirster un Last Whisper (sāc ar Last Whisper, ja enemy komanda pērk armor itemus). Visu nobeidz ar vienu defensive itemu, atkarīgs no situācijas. Guardian Angel vai Mercurial Scimitar. Ja peldies naudā un sekojošie itemi jau ir, vari pārdot bootus un nopirkt Zephyr.

PS. Urgot nav marksman.
PSS. Ja builds tev nestrādā kā vajag, es pie tā neesmu vainīgs. :smiley:

2 Likes

ja godīgi ne vārda nesapratu. Lol nav tā spēlīte, kurā es gribētu īpaši ar šito čakarēties… =_="

Soooo goood <3

2 Likes

labi labi ietekshu uz syndru ka es daru parasti :cat:
Ap carry (mby supp , prieksh riili hardcore)
vari sakt ar un vai ari un 3 .
tad ja tev preti stav ap tad sakrai un noperc un ja gribi vari uzreiz sakrat ari .
ja preti ad piem ka zed tad jo kad zeds uzulto tu vari uzreiz uspiest vai nogaidit lidz beigam un pashu ult dmg nobloket.
Ja tu juti ka leni skrien tad vari nopirkt un ja gribi uzreiz magic pen tad uzreiz nopirkt ( ja supp vai gribi cd tad var ari )
ja preti ir tuvsiteji vai atrodies ljoti tuvu pie pretinieka un vairums ap tad var ja tu esi tas cilveks kas spamo spejas ka nezin kas var nopirkt ,
bet talak pec izvelies visi ap itemi kas patik man standarta syndras bilds butu

tu dabun atrumu , 15 un 3% magic pen , mana regen , armor lai tevi ta baigi nepouko ar besic sitieniem un fizikalam spejam + 2,5 sec imuniti (visi zin ko zonja dara ja ? ) + ludens pasivais vnk awesome ;D
~ paris combo
+ =
+ (bumbu) + = fast ( ja un uzreiz )
+ = daudz
+ + (bumbu) + + ( lies dmg ar )

Varbūt vēl mums jauniņajiem ieteiksi ar LB uzspēlēt? :smiley:
Lai gan ar šito izskatās vēl grūtāk. :s

2 Likes

ja syndra ir diezgan gruta bet kad tu vinju mastero tad is so easy elo , es pateicoties vinjai no silver uz gold tiku ,jo piem tevi genko tu q+e vai ja e uz cd magini nojukot kautkada lee sina q vai seji q un ar w noslovo :cat:

1 Like

pec visa shita keane vinsh ir vairak mid nevis top pat ;D

Bļaviens laikam es vienīgas varu saņemt baudu no spēlēšanas prikola pēc, bez jebkādiem, “buildiem” un čītiem… PRincipā iztieku pat bez čata…

Kā es saprotu, tālākos līmeņos aizvien lielāks uzsvars tiek likts uz optimālu spēlēšanu… Šis tomēr ir rpg, līmeņu un mantas izsaka daudzo. Pretinieks uz vietas nesēdēs, centīsies izrauties priekšā, gūt virsroku līnijā.

izsaka gan daudz ko, bet ja zin, kad laicīgi jātin makšķeres, tad viss ok. :3

Syndra main here.

Abyssal nekad nepērc, jo tev nevajadzētu atrasties pietiekamā tuvumā lai dabūtu pasīvā auru, ja tu atrodies, tu spēlē Syndru nepareizi.

Tu aizmirsi pateikt, ja ir vēlme būvēt Archangels, tad ātri jānopērk Tear. Ja spēlē pret AD, tad sāk Zhonyu pēc Tear celt, ja pretī AP, paresti ceļ Morello, vai arī Athenes, ja pretiniekiem daudz AP, bet Athenes vairs nav tik labs kā agrāk.

Pēc tam jau viss ir standarta burst mage ietvaros - Rabadon, Ludens, Void. Boots starp Lucidity vai Sorcs ir grūta izvēle, bet pēdējā laikā esmu atklājos, ka ar early 40% cdr ir viegli uzvarēt līniju ( nedrīkst aizmirst 5% cdr no masterijiem).

Nu es nez kapec ieliku abyssal laikam delj ta ka ilgi nebiju ar syndru spelejis un parasti genko mani :frowning:

Mjam, syndra tagad ir netieši nonerfota dēļ cinderhulka buffa, jo jungleri, kā amumu, sejuani lielas problēmas. Arī fizz ir labs junglers pret viņu, kā arī nedrīkst aizmirst Vi.

a tadelj man liekas ka abyssal labs uz vinjas jo vinji tevi ielecx un tu megini atri q e un tas auras pen jau nonak uz vinjiem

Nu ja uz tevis uzlec amumu teamfightā vai sejuani, tu esi sausiņš anyway ;D varbūt paspēsi kko noultot, ja nenositīs stuna laikā ;]

man pedeja laikam pasham ar seji patika spelet ;D

ADC Soraka visai useless. -_-"

1 Like

ADC vacis visai useless.

Man gan visai labi padodās ADC, bet par nelaimi vienmēr adc tiek instalokots, tādēļ atsumtais 2-1 iet mežā sēdēt. :D
Šodien izdomāju, ka katram gadījumam derētu arī nopirkt kādu adc, jo man ir tikai ashe, tristana un sivir. :D

1 Like


3. penta rankedos šajā seasonā + nostealoju arī baronu. Gandrīz dabuju divas vienā spēlē, tikai divi pretinieku un tāpēc arī resets, aizbēga ar low hp, kādēļ nedabuju pentu. Līdz tam mēs smagi zaudējām un viņi pat varēja dabūt top inhibu vai pat kādu nexus turretu, Izvēlējās iet pēc barona, kad es biju dzīvs un reāli solo visus 5 paņēmu, jo viņi bija salīdzinoši low ;]