Lāzertaga saspēle jūnijs/jūlijs - plānošana, dienas izvēle

image

Hm… Starp šiem datumiem ir 2 nedēļu starpa. Tehniski, ja dalībnieki ir gatavi tam, var rīkot veselas divas saspēles. 29.06. ir neizšķirts starp lāzertagu un Airsoft.

Labi, bet saieta datumu lemjam balstoties lielākoties uz komūnas balsīm.

Nebūtu slikti, ja tu nobalsotu par tiem un izvēlētos ko tu vēlies spēlēt - lāzertagu vai arisoft.

Ko speles vairukums tur es… man gruti izlemt.

Balsošanā var nobalsot kaut vai par visām piedāvātajām iespējām.

es esmu par jebkuru datumu

Tie kuriem der abi datumi, jūs varat uzdot sev jautājumu - vai jūs vēlaties lāzertagu pēc 2 vai 4 nedēļām. Šobrīd neredzu vienozīmīgu uzvarētāju.

Ja būs neizšķirts, es lemšu par labu 29.06., jo tas ir tuvāks datums. Kā arī, ja @DiviViens vai @lawra nebūs pārliecināti par savu dalību, automātiski 29.06. gūst pārsvaru.

Balsošanu visdrīzāk slēgšu sestdien.

Nekp es nesoliju par jūsu dzeršanas piedzīvojumiem ezītī… XD

A varbut nah to lazertagu un pa tasno uz Eziti… :joy:

Paskraidīt ārā pirms Ezīšiem utt. nenāks par skādi.

Pēc :rofl:

Ok. Variem paskriet pakaļ ezīšiem!

1 Like

Pretinieka komanda, droši. :D

Esam baigi tuvu neizšķirtam.

@DiviViens, @lawra, @5umm3r, @m1raz, @haachikooo, @Bear, @Kadiljaks, @fatricija

Visi esat gatavi spēlēt lāzertagu 13.07.? Neviens nešaubās, nav pārdomājis vai tamlīdzīgi?

“Varbūt būšu” neder, jo mums ir otrs datums 29.06., par kuru nobalsoja gandrīz tik pat daudz cilvēki, kuri arī vēlas spēlēt.

@Onii_chan, @HikariBoy, @lamm tas pats jautājums jums.

  • Noteikti būšu 13.07.
  • Noteikti būšu 29.06.
  • Noteikti būšu abos

0 voters

Vispār biju par airsoft, bet ja jau lazerus mētat, tad tik nākošmēness

Maz ko var darīt lietas labad, atsaucības maz. Pagaidām visos populārajos datumos lāzertags ir pārliecinošs līderis. Lielākā daļa Airsoft piekritēju pat nebalsoja par datumiem.

Ja apvieno visas balsis, visos datumos:

2 - airsoft
3 - vienalga
8 - lāzertags

Nu ko lai saka. Mušas ir daudz un to izvēle ir visai paredzama :smiley:
Anyway. Mans sunītis mirs badā, ja es šomēness aiziešu dajebkur, kur jāmaksā vairāk par 4eur. :smiley: