Lāzertaga saspēle jūnijs/jūlijs - plānošana, dienas izvēle

Pagājušo gad mēs izmēģinājām lāzertagu un biedru atsauces bija labas. Vairākums vēlējās to atkārtot. Šī mēneša beigās/nākošā mēneša sākumā varētu būt labs laiks lai savāktos uz vēl kādu saspēli.

Ir arī izskanējusi ideja par Airsoft - šajā spēlē ieroči šauj ar mazām plastmasas bumbiņām. Tas varētu būt mazliet dārgāks par lāzertaga spēli, bet atšķirība it kā nav liela. Munīcija te ir ierobežota, bumbiņas trāpījums pa tevi var arī sāpēt. Katram spēlētājam ir viena dzīvība, pēc viena trāpījuma, tam ir godprātīgi jāsāk spēle no starta punkta.

Lāzertags ir vairāk līdzīgs video spēlei - papildus munīcija nav jāpērk, spēlētājam ir vairākas dzīvības, kad tās beigušās, ierocis vairs nešaus. Ieroči šauj ar gaismu, tātad trāpījumus mēs ne redzēsim, ne jutīsim. Kā arī šaut un trāpīt pretiniekam ir vieglāk.

  • Lāzertags
  • Airsoft
  • Vienalga

0 voters

  • 22.06.
  • 23.06.
  • 29.06.
  • 30.06.
  • 06.07.
  • 07.07.
  • 13.07.
  • 14.07.

0 voters

Varbūt jums der darbadienu vakari?

image
Tas maksās lētāk, 10 EUR un nav jāsatraucas par dalībnieku skaitu.

Izvēles iespējas ir starp:

  • Pirmdiena
  • Otrdiena
  • Trešdiena
  • Ceturtdiena
0 voters

Denied, galigi neder.

2 Likes

Darbadienu vakari stabili nē! Pat ja es tiktu, pēc darba man vēlmes skraidīt un spēlēt kariņus.

Un kas tā par viesnīcas teritoriju??

1 Like

Tas kantoris pieskaita piektdienu pie brīvdienām jeb piektdien ir tādas pašas cenas un noteikumi kā brīvdienā. CENAS — Lāzertaga POLIGONS #1


image

Negribu teikt, ka es neuzticos šim sastāvam, taču es neuzticos šim sastāvam. :D

2/4 pēdējā laikā sola, ka būs, bet beigās neatnāk.
1/4 te nav redzēta simts gadus.

1 Like

Jā jā… mans kamēr saprata…

Kāpēc nevarētu izmantot https://gunsnlasers.lv/lazertags/cenas/

Cenas mazāk kodīgas un atrašanās vietas vēl dažādas…

1 Like

Arī der. Vai tik mēs uz šo negājām pagājušo reiz. :thinking:

1h spēle 10,00€ no cilvēka
Katra nākamā stunda 5,00€ no cilvēka

Minimālās pasākuma izmaksas neatkarīgi no spēlētāju skaita stundas spēlei 50,00€, divu stundu spēlei 70,00€.

Tātad jāsavāc vismaz 5 cilvēki.

Nu piedod. Ja samaksāsi par manas veselības uzlabošanu - ieradīšos visur kur esmu solijies būt. :D

Ja ir iespēja, ka brīvdienā es ieradīšos, tad darbadienā čista nē. Pēc 8h+ darbadienas 30° kaut kā nevelk skraidīt vēl pa laukumu. ;D

1 Like

Ahh…bet tgd esmu atpakaļ :joy::joy: Bet nja, man jūlijs būs saspringts, tāpēc varbūt tev arī ir taisnība…

Pie viņiem ar bijam pagajuso reiz!

@DiviViens, @5umm3r, ja grupā būs pārāk daudz “varbūt” biedru, būs jāievieš priekšapmaksa, lai motivētu ierašanos.

Bet ja majas sez leprikons un svaidās ar naudu… ko tad? Lai gan… vismaz viens.cilveks paliek plusa. :joy::joy:

Pārējiem vismaz nebūs jāmaksā papildus. + var pa ašo pieaicināt kādu biedru paspēlēt bezmaksas

Godīgi, man patīk šī ideja par priekšapmaksu :slight_smile:

Izskatās, ka tā būs jādara, jo 13.07. pārsvars nav liels. Ja 2 vai vairāk dalībnieki atbirs, var uzvarēt 29.06. un Airsoft.

@wRoGuEw kādam ir pazīstams?

1 Like

Es varu piedabūt vēl 2 - 3 cilvēkus :thinking:

Same

Gan 26.6 gan 13.7 man patīk un der!

29?

2 Likes