Latvijas 100. Did you Enjoy?

Damn for gods sake it !!!
Wen’t out, checked out 25 of 43 spots, was ok.
Went to the fireworks, felt like fish in a barrel, now I don’t wanna go anywhere !
As the saying goes ‘’ Went out, met people… Never ever again ! ‘’

Bet ja nopietni, kā jūs izbaudījāt Latvijas 100?
Cik skatus apskatījāt staro Rīga un vai bijāt uz salūtu ? :''D
Jo Es tiku pašā vidū visai burzmai, kā koncertā… Nekur netiksi, masa pa lielu, kur kustās masa, tur kusties tu. (Bet pašu salūtu ne tik daudz redzēju, vai wnk bija diezgan mazs tas salūts ?) Tik beigas bija labas ( 10 sekundes )
image

Atnācu ar cerību ka būs tirdziņš gar visu krastmalu. Tirdziņa nekur nebija. Depresija. ;-;

Salūts bija tīri jauks, bet varēja būt arī intensīvāks.

heh Tirdziņš… laikam pa vēlu tur mēģinājām iet, tur bija tik cilvēki caur kuriem netikām cauri :’'D

Madonā.

Kāda grupa žonglēja ar lāpām un ko citu ugunīgu. Nekas baigi iespaidīgs, bet okey, i guess. Bet nu diemžēl man blakus stāvēja kāds pāris, kas diemžēl nepaklusēja un ko murmināja savā starpā par šo to, bet pārsvarā izmetot vienā otrā reizē noniecinošu teikumu par šiem akrobātiem.

Pēc tam salūts. Diemžēl nekas tāds īpašs. Jaunajā gadā pat labāks ir manīts tur. Vienīgi kādas 2 vai 3 reizes baigi smuki sanāca.

Bija okey.

Pa tv redzēju Rīgas salūtu. izskatījās švaki, pārbāzts. Un beigās diemžēl neizšāva tā, lai sanāk LV karogs.

Salūts Jelgavā - 10/10 kā cilvēki burzmā pulcējās uz salūtu un salst, vērojot visu no loga, segā un siltumā :>

Rīgā, stāvēju pāri Daugavai netālu no Raddisona. Pārāk laba vieta, vajadzēja ļoti uz augšu skatīties, lai gaismas virs galvas redzētu :D Mūziku gan nevarēja dzirdēt, cilvēki čaloja un arī pats salūts bija diezgan paskaļš.

Neņemšos ļoti vērtēt, man tās bija tikai smukas gaismiņas :D Bet nebija ļoti žēl, ka izkustējos no mājas. Uz Staro Rīga nedabūju īsti daudz paskatīties, grupa, ar ko biju, jau bija visu redzējuši (+bija pārāk auksts, lai ļoti staigātu apkārt, rip)

Daudz, daudz, Daudz cilvēku.

2 Likes

sabiedriskais transports šodien bija vienkārši amazing

1 Like

Manā pusē tāds šodien nebija vispār. Vienam zināmam nācās iet kādus 10-13km ar kājām xd

mans pēdējais mikriņš izdomāja tomēr beigās braukt uz parku un nācās iet uz autobusu, kurā arī knapi iespiedos un vienu pieturu brauca 20 minūtes : )

1 Like

Sajūtu Mežs viesturdārzā bija vnk best :ok_hand:

Par daudz cilvēku rīgā, nebija izbaudāmi. Kompānija visu glāba.

1 Like

Es gulēju. Labrīt. :D

kautkā tā…

Clash uzvaera bija patīkama. Diemžēl, tikai internetā aplūkoju tiešraides - izskatījās episki

Aizbraucu uz laukiem, piedzēros kopā ar vecākiem, radiem, kaimiņiem, draugiem karoče ar visu femiliju paskatijos savu lauku salūtu, kurš bija labāks nekā pagājšā jaungada nu un kopumā labi nosvinējām.

Wish I could enjoy it but I didn’t.

1 Like

Why? ;-;

Nebija ne vainas. Man patika, ka svētkos un uguņošanā tika iesaistīts apgaismojums. Protams, pūļi bija lieli. Nepareizi izvēloties maršrutu, varēja iestrēgt cilvēku masā.

Dzirdēju par pastaigām no Imantas līdz centram, bet tam varēja sagatavoties, jo par pārsteigumu tam nevajadzēja būt.

Jopcik! 100 gadus letiņi kaut kādā veidā ir novilkuši dzīvību un tā vien šķiet, ka negrasās atmesties - vismaz pagaidām.
Ko tik neesam pārcietuši - divus karus, revolūcijas, atmodas, okupācijas - kura tik ļoti daudziem spridzina piekto orgānu, bet kura atnesusi daudzas tās lietas ko mīlam un cienam šodien. Ironija - maita tu esi ^^
Un tomēr esam šķietami paspējuši daudz ko pakāst - vismaz daudzi mēļo. Un domājams nav tālu no taisnības. Esam ieguvuši arī šo to - te protams arī diskutabls jautājums.

Un tomēr vai salūts bija dranķīgs. Neteiktu viss - flagamnis nebija taču tā teikt “vidus segmenta gandrīz flagmanis”. Mazliet tomēr kā pa manam ievilka pa garu šur tur - tomēr patika idejas ko viņi attainoja salūtā - domājams tie, kas nedzirdēja mūziku varēja pat vispār niedomāties, ka salūtā nah var būt kāda doma. Pff… trakie ne?!

Un tomēr cik brīnišķīgi bija vērot vai pat zināt cik divkosīgi ir cilvēki! Nākamreiz būs vēlviens arguments ko sejā spļaut - paldies Jums par to :slight_smile: !

Arī Staro Rīga bija laba - vairums gadījumos, divus gadus nebiju un tā vien šķiet, ka meistarība ir augusi nu dien, prieks par ko gandarīts.

Cilvēku pūļi - ko lai saka, aitas aitām seko. Protams auni neizpaliek, bet tie aitiņas kūdīt kūda tik uz priekšu, lai kust. Ja vajag - palīdz iespraukties pat vislielākajām muciņām. Un šeit nu dien jautājums rodas - tās nav aitas! Tās tūliņ būs brētliņas tomātu mērcē!

Vismaz kuriozi un netik, nākamajā dienā var lasīt. Vismaz žurnālistiem darbiņš darāms.

Un bez ārzemnieku klātbūtnes - laikam nebūtu bijis tik jautri! Paldies viņiem par to! Daniels zinot runa par ko, citi - lai kasās neziņā.

Tāda lūk mana atsauce par simto gadu. Lai gan - arī kino jomā pacentušies nemaz. Un vēl šur tur. Centušies jau visādi. Bet ziniet kā - neizdabās jau nevienam.