Labdien naktī!

Jau informēta :slight_smile: Ja nebūšu riktīgs iztukšītis, tad aizčāpošu.

To var nokārtot. Kur, kad, cikos. Pietam uniconcafe bus pasakums

Es jau to pateicu. -.-

Sorre mate, neredzej. Man nenormali galva sap. :sweat_smile:

Nu tad gan jau ka būs jāaizčāpo :slight_smile:

1 Like

Tu te pati ievilkies, nevajag mani vainot pie visa :smiley:

Nu ko, izbaudi. Mani vēl neizdzina, gan jau tevi arī piecietīs. Good luck :slight_smile:

Nu, arii neizdziis. Vismaz atnaaca sasveicinaaties vakar. Ar tevi gan pasmagi. Veel aizvien kaut kaa neesi atraadiijusies. :wink:

Vakar tikai septiņos tiku nogādāta Rīgā. Sen jau teicu, ka brālēna kāzās dzeršu veselu diennakti :smiley:
(Vismaz tagad beidzot cafe ievilkos…?)

All hail skyren

Pffft, vecīt, da gan jau ka neizdzīs :stuck_out_tongue: Pēc meet-up gan jau ka es normālu iespaidu uz dažiem atstāju :smirk:
Paga… WTF, vecīt? Man uzkačāts iefiltrēšanās skills, tur pat nav ko domāt :smiling_imp: Un vajadzēs mums aizraut uz UniconCafe. Man tur patika :smile: Pokemonu uzrausim :wink: [quote=“Especti, post:47, topic:2263”]
Nu, arii neizdziis.
[/quote]

Vot, a es par ko :smile: Misija pabeigta :grin: [quote=“Rinkakishikiari, post:49, topic:2263, full:true”]
All hail skyren
[/quote]

Ha ha, nice reference :smile:

Es tur bieži eksistēšu tagad. In fact, es tur eksistēju tagad :smiley:
Iesim kopā pabesīt tautu.

Nē, mīļā, pēc 15-tā tikai varēšu. Pagaidām bomzīts esmu. Šonedēl uz mīļo Rēzeknīti pēršos. Pēc tam protams :smile: Man pat spēli gribēsies uzzpēlēt, es pat zinu kādu :smirk:

Heyo hf

Ziniet kapēc man patīk šis forums? Tapēc ka mums te visiem vienādas lietas patīk :smiley: Ar Skyren`u vispar daudz kas sakrīt :smiley:

Sveicināta!

:pusheen: heya[quote=“Demetry, post:54, topic:2263”]
Ar Skyren`u vispar daudz kas sakrīt :smiley:
[/quote]

Jā, es skatos, ka daudziem patīk mana spēļu izvēle :smile: [quote=“Demetry, post:54, topic:2263”]
Sveicināta!
[/quote]

Labvakar :pusheen_blush:

1 Like

Kāda sagadība, tieši ar šādu domu tika izveidots forums. :D

1 Like

jap. tieši to es arī gribēju pierakstīt. :smiley: Ka pa lielam visiem te viss sakrīt :smiley:

This topic was automatically closed after 14 days. New replies are no longer allowed.